Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatotok elején érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatotok elején érzitek már, h a párotok egyben a társatok is?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt a barátommal, nagyon szeretem, de sajnos nem érzem azt, h igazi társ is, amire nekem szükségem van. Fog ez változni, ahogy jobban megismerjük egymást? Ami még bánt, h a komoly beszélgetéseket egyébként nem szereti, nem is nagyon reagál, ha komoly dolgot mondok neki. Próbáltam neki elmondani, de semmi értelme, azt érzem, h kényelmetlen számára, így meg nem akarok beszélgetni, h túl akar lenni rajta és megkérdezi, miről beszélgessünk.

Lehet, h hülyeséget kérdezek, de nem vagyok túl tapasztalt, ő az első barátom, akit szeretek!

Ha a véleményetek mellet a tapasztalataitokat is leírnátok, már az is nagy segítség lenne!

Kort és nemet is írjatok, légyszi!

Előre is köszönöm!


2010. okt. 19. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon érzelmes vagyok és túl vagyok 9 évnyi kapcsolaton ami 2 embert takar. Most van egy éve barátom, és vele annyira más volt minden, már az első hónapokban éreztem hogy ilyen jó még sosem volt, és ő az igazi. Nekem főleg az jelent sokat, hogy nagyon sokat beszélgetünk mindenről, legyen az komoly vagy csak vicces téma, mindent megbeszélünk. Ahogy írtad, hogy komoly dolgokról nem akar bezsélni, na ez nagy probléma, tudom mert a 9 évben mi sem beszélgettünk ilyenről, pedig nekem szükség lett volna rá. Ha teheted inkább keressolyat aki hozzád illik és azt akarja amit te, mert ez így hosszú távon nem lesz jó, mondom azért mert a 9 év alatt annyit szenvedtem a 2 ember mellett hogy az ellenségemnek semkívánom. 23/L
2010. okt. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek akiknek sok idő kell ahhoz, hogy kimutassák egymás előtt a valódi érzéseiket, és idő kell hogy feloldódjanak a másik előtt. A szex az lehet, hogy megy meg működik de az egy másik dolog.


A valódi érzelmeiket jó páran nem merik kimutatni félnek a következményeitől. És vannak akik tettekkel sem merik kimutatni mit éreznek.


Szóval ha szereted és úgy érzed ő is kedvel és úgyahogy szeret téged akkor adj még neki pár hónapot. DE! Ha pár hónap múlva is ilyen zárkózott marad és ez neked nem tetszik, és nem így képzeled el a párodat, azaz nem leszel mellette boldog, és vidám sem, akkor hagyd el!!!!

Elején vagytok a kapcsolatnak pár hónapot még adj neki és ha nem akkor lépj ki belőle. Nem ő az egyetlen pasi...

2010. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én hiába szeretem a párom, másik fiúnál érzem, hogy a lelki társam akiért bármit megtennék
2010. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a kapcsolatunk elejétől kezdve érzem, a párom is. Bő két hónapja vagyunk együtt, de az első perctől tudjuk, hogy együtt éljük le az életünket. De ez nagyon ritka eset.

21L, 26F

2010. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha nem érzed h ő az igazi minden téren,inkább hagyd. ez nem fog változni jó irányba. mond meg neki h mi zavar. lehet h ő is így érez


keresd meg a párod,ne húzd az időt vele. én is volt h vártam valakire-3ésfél évet- pedig ott is tudtam h nem fog változni de reménykedtem. a mai eszemmel már nem tenném.


33éves nőci vagyok férjjel 2 gyerekkel. a férjemnél rögtön érzetem h olyan amilyenre vágyom,plusz meg is mondtam neki h mindig legyen őszinte ne mutassa magát másnak én sem fogom és akkor hamar kiderül minden oké e. hát minden oké ennyi év után is :)


sok szerencsét neked!!!

2010. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy a 7-8. hónapunk körül éreztem, akkora alakul ki az a fajta bizalom, ami alapján az ember kijelentheti, hogy a párom ebben a legjobb barátom és a legfőbb bizalmasom is. 4 együtt töltött hónap még nagyon kevés ehhez.

Az, hogy a pasid nem szereti a komoly beszélgetéseket, szerintem meg csak te reagálod túl: a férfiak nem lelkizősek, nem szeretik az éjszakába nyúló, mély lélekfeltáró beszélgetéseket. De ezt nem azt jelenti, hogy nem szeret, csak egyszerűen ilyen. Ha lelkizni akarsz, tedd a barátnőiddel.

2010. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nem megyek bele kapcsolatba olyan nővel, akiről nem mondhatnám el, hogy hosszút távon a párom lehet. Ennyi.
2010. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 passzív kiskacsa válasza:

Őszinte leszek: lehet hogy sokan nemhisznek a szerelem első látásra dologban, de nekem ezvolt. A barátom elmesélte, hogy amikor először aztmonta hogy nemakarsemmit, akkor szeretett belém, mert látta h hogyan orditok érte.

Amikor összejöttünk, akkor azt éreztem, hogy ő az én egyetlen társam, az életem. A szerelmem, a legjobb barátom. 1 éve vagyunk együtt :) Nála ugyanez volt :)

15/L Szandi*

2010. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!