Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után múlt el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után múlt el a szerelem? Utána hogyan változott a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
És mindezt hogyan éltétek meg? Házasok/jegyesek voltatok már ekkor?
2011. okt. 16. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolatomnál a srác részéről múlt el 1 év után, és teljesen megváltozott, nem törődött velem úgy, mint előtte, nem kedveskedett, nem mutatta ki, hogy szeret- mint később kiderült azért, mert már nem szeretett. Csak gyáva volt szakítani, megvárta, míg fél évvel később eljött az az idő, hogy 2 hónapig amúgy sem találkoztunk volna. Én a szakítás után még 2-3 hónapig szerettem.

A mostani barátommal közel 4 éve vagyok együtt, és dúl köztünk a szerelem! Sok mindent átéltünk már együtt, sok mindenen keresztül kellett/ kell mennünk, de a szerelmük töretlen maradt, máig úgy odavagyunk egymásért, mintha most jöttünk volna össze. Én hiszek benne, hogy ez örökké fog tartani :)

Amúgy egy ismerősöm például 18 éve van együtt a párjával, ebből 12 éve együtt is élnek, mégis úgy bújnak egymáshoz, int a friss szerelmesek és le se tudnák tagadni, hogy mennyire oda vannak egymásért.

És láttam már 70+ párt is az utcán kézen fogva, összebújva, egymást puszilva sétálni...

Szerintem úgy már nincs értelme egy kapcsolatnak, ha elmúlt a szerelem- mert igen is látezik örök szerelem, ha az ember megtalálja az igazi párját- ezt több példa is mutatja a környezetemben, így én is így állok hozzá.

20/L

2011. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Eddig egyetlen egyszer éreztem azt, hogy szerelmes vagyok. Másfél évig voltunk együtt, de én utolsó napig rajongva szerettem őt, mint az első nap. Aztán ő szakított velem, mert ő viszont már nem szeretett, de én még egy évig sem igazán tudtam másra nézni... Mára már elmúlt, de még mindig nagyon fáj, ha meglátom őt mással.

A szerelem nem múlik el, teljesen végképp nem szabad.

Remélem egy ember életében ez többször is megadathat, ha már az első nem jött össze...:(

2011. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már 5 éve csak egy pasit tudok szeretni..félek hogy ez soha nem fog elmúlni..a szüleim csodálkoznak hogy hogy tudok leragadni egy srácnál ilyen sokáig..de szeretem..soha nem voltunk együtt(csók az volt) de nagyon fáj ha mással látom..ő volt az első nagy szerelmem és még most is az..csak hétvégenként látom amikor vagyok mert ott él..s hétköznap valahogy elfeledem..de mikor ujra meglátom ismét szeretem..és folyton szenvedek..
2011. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

11 éve vagyunk együtt (3 hónap után összeköltöztünk 20 évesen), 5 éve házasok, gyerekünk is van. A klasszikus szerelem-érzés nálam kb. 2 évig tartott. (Szerelem alatt én azt az érzést értem, amikor pillangók repkednek a gyomorban, izgulok egy találkozás előtt, folyton rajta jár az eszem és már az is feldob, hogy rá gondolok. Szóval a lényeg, hogy testileg is a zsigereimben érzem az érzést.)

2 év után nálunk a szeretet jött, amikor ezek a fizikai dolgok elmúltak, és már természetes volt, hogy ha hazamegyek, ő is ott van, maga a léte is olyan örökérvényű lett a fejemben. Ez nekem nem volt minőségileg visszalépés vagy negatív dolog, egyszerűen csak MÁS. Egy természetes változási folyamat, hiszen örökké nem lehet nagy lángon égni. Plusz a mindennapi gondok (anyagiak, bevásárlás, takarítás, gyereknevelés) nem is engedik, hogy rózsaszín ködben ússzak. Vannak olyan időszakok, mikor hirtelen újra érzem a gyomromban is a bizsergést, de ez már ritka.


De szerintem mindenki máshogy éli ezt meg, attól függően, mit ért szerelem alatt.

2011. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!