Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már szeretnék családot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már szeretnék családot, esküvőt lassan, van értelme maradni a párommal akit szeretek, de nem vagyok szerelmes vagy inkább szakítsak és vállaljam a kockázatot, hogy macskás néni leszek?

Figyelt kérdés

Ráadásul költözhetnék miatta másik városba, ő nem akarna idejönni ahol én jelenleg lakom. Mondjuk ez a része annyira nem gáz, mert nekem is arrafelé laknak a rokonaim.


Gyermekeim, ti mit tennétek?



2023. okt. 30. 20:35
 1/7 A kérdező kommentje:
28 éves leszek, azt kihagytam.
2023. okt. 30. 20:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nem vagyok a gyermeked, mert idősebb vagyok, de nem maradnék azzal, akibe nem vagyok szerelmes. Barátnőm másképp gondolta, eléggé boldogtalan is lett az élete.
2023. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent nálad hogy "szeretek de nem vagyok szerelmes"?

Ha szerelemre úgy gondolsz mint amikor először megismersz valakit, akkor el kell hogy keserítselek, de az egy múlandó dolog, nem fogsz valakivel lángoló szerelemben élni évtizedeken keresztül.


Mondjuk ha már a költözés gondolatával gondok vannak akkor én nem feltétlen maradnék vele együtt mert az a szeretet nem tűnik túl erősnek.

2023. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A gombhoz keresel kabátot. Nem az esküvőtől meg a gyerekektől leszel boldog, hanem ha ez olyannal jön össze, akivel kompatibilis vagy. Ha nem, akkor lehetsz feleség és anya egy pokolban is.

A rózsaszín köd meg sajnos tényleg elmúlik. Az pont akkor van, amikor még nem ismerik egymást a felek, csak abba szerelmesek, hogy szerelmesek meg akit beleképzelnek meg a sok saját tervükbe. Egy jó társ olyan, mint egy barát, akivel jó, harmonikus együtt lakni, fejlődni tudtok együtt, sőt még szexuálisan is vonzó. Ha csak az egyik van, tehát nem vonzó, vagy ugyan vonzó, de folyton veszekedtek vagy csalódsz, félreértitek egymást, akkor nem fog működni hosszú távon.

2023. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem is ezt a rózsaszín ködös dolgot akarom, tudom, hogy annak vége lesz hamar. Csak vannak kételyeim bizonyos dolgok miatt és így osszekoltozni, hogy onnan visszaút sem lenne (nem tudnék visszajönni ide ahol most élek csak úgy) ha félremegy.. Félek.


Szeret nagyon egyébként, tettekben is látszik.

Csak ott veszett el a bizalmam, hogy hónapokig azt mondta ideköltözik ő miattam, aztán kiderült nemrég, hogy ja amugy mégsem akarja ezt csak nem merte(?) megmondani. Szóval vagy menjek én vagy vége kb ez a helyzet

2023. okt. 30. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szeret nagyon egyébként, tettekben is látszik.


Csak ott veszett el a bizalmam, hogy hónapokig azt mondta ideköltözik ő miattam, aztán kiderült nemrég, hogy ja amugy mégsem akarja ezt csak nem merte(?) megmondani. Szóval vagy menjek én vagy vége kb ez a helyzet"


Ez a kettő nagyon üti egymást. Szerintem ha nem vagy biztos a kapcsolatban meg a költözésben, akkor ne csináld, mert áldozathozatalként, kényszerként fogod megélni és megmérgezi a kapcsolatot. Vagy kössetek kompromisszumot, vagy akkor engedjétek el egymást, de így ne menj bele. A 4es nagyon jól leírta, önmagában egy alkalmatlan partnerrel nem lesz boldog házasságod, családi életed. Az esküvő csak az első lépés az egészben. 28 évesen még nagyon messze vagy a macskás nénitől és újrakezdheted, de már ne szórakozz sokat és ne húzd az időt.

2023. okt. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak ott veszett el a bizalmam, hogy hónapokig azt mondta ideköltözik ő miattam, aztán kiderült nemrég, hogy ja amugy mégsem akarja ezt csak nem merte(?) megmondani. Szóval vagy menjek én vagy vége kb ez a helyzet


Elveszett a bizalmad, becsapott, nem akarja, te sem akarod, tiszta sor - vége.

2023. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!