Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban, ha valamilye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban, ha valamilyen chatelős programmal tartjátok a kapcsolatot,akkor milyen gyakran nézitek meg a telefont,hogy írt-e a másik?

Figyelt kérdés

Jellemzően az ilyen programok, messenger, viber nem mindig jeleznek ha a másik fél írt, így időnként biztos ami biztos érdemes megnyitni az alkalmazást.

Egy kapcsolatot kezdenénk újra, 1 hónap szünet után(nem én javasoltam, de belementem), de úgy vélem hogy ő ezt mégse gondolja komolyan,mert azt látom, hogy a vibert,akár egy napig meg se nézi,akkor is már én írtam rá, korábban meg azért rendszeresen megnyitotta.


2023. okt. 31. 03:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelműen nem érdekled. Ha várná hogy üzenj nem kapcsolná ki az értesítéseket sem.
2023. okt. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1 Nem kapcsolta ki az értesítéseket, mert ha írok, akkor válaszol, csak röhelyes a viselkedése, mert ő hozza fel,hogy kezjúk újra.

Őszintén szólva kicsit meg is bántam már,hohy rábólintottam,mert kutyából nem lesz szalonna, és hiába mondom én neki,változzon, úgyse fog.


De a kérdés ugye nem ez volt, szóval nem a helyzetet kell kielemezni. Azt látom,hogy nem érdeklem, így én is úgy állok hozzá.

2023. okt. 31. 06:22
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Ha eleve csetkapcsolat az nem is ujrakezdes alapbol. Csak cset.
2023. okt. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 Délutánra van találkozó megbeszélve, szóval nem csak chat.
2023. okt. 31. 06:57
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
De ha válaszol mikor írsz neki, akkor mi a probléma? Vagy más esetben minek kellene hogy nézegesse a vibert? Én is csak akkor nézem ha ír valaki. Más esetben minek? :)
2023. okt. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 Mint leírtam ezek a programok, vagy a telefonok full megbízhatatlanok jelzés szempontjából, és én is tapasztaltam, nála is volt, és itt a gyakorin is olvastam ilyen panaszokat, hogy nem mindig jelez a telefon (se hanggal, se ikonnal) ha jön értesítés, és volt már ebből gond, hogy nem láttam időben egy üzenetet. Emiatt óránként legalább ránézek.
2023. okt. 31. 07:14
 7/15 A kérdező kommentje:

Ennek meg jelzésértéke is van, hogy esetleg várja, hogy nem-e írtam. Ha meg nem nézegeti, akkor nem érdeklem.

De a kérdés még mindig mindig nem ez!

2023. okt. 31. 07:18
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Napi egyszer-kétszer nézek a mobilra. Szinte mindig le van némítva, nappal a munka miatt, este egyértelmű, és gyakran úgy is marad. Előfordul, hogy csak órákkal később veszem észre, hogy írt, és akkor válaszolok. Ha azonnal kell beszélni, akkor rendesen felhív.

Pedig én tényleg odavagyok a pasiért. ☺️

2023. okt. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8 Köszönöm! Ilyen válaszokra voltam kiváncsi. :) Nekem ugye ez a fura, hogy azelött legalább óránként megnézte, ha nem volt olyan elfoglaltsága, most meg akár fél vagy 1 napig se.

Ezt meg ugye intő jelnek lehet venni, ha valaki így változik.

2023. okt. 31. 07:27
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, hogy nála nem ez az egyetlen intő jel. Te pedig megbántad, hogy újrakezdted. Hallgass a megérzésre, és gondold végig, hogy egyáltalán akarod-e folytatni! Most kicsit úgy tűnik, mintha keresnéd az ürügyet a lezárásra. Pedig az bőven elég ok, hogy te nem akarod.
2023. okt. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!