Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az emberek mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberek mekkora része féltékeny a párjára egy kapcsolatban (akár a volt exre, akár egy másik, közelebb álló vonzó harmadik félre, stb)?

Figyelt kérdés

2023. okt. 28. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok féltékeny az ex csajom pasijára, halál az égnek, hogy le lépett a csaj szerencse hogy nem ment rá sok időm.
2023. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

A két szélsőség szokott lenni a leggyakrabban. Tehát vagy túl féltik, vagy egyáltalán nem.


Mindkettő rossz szerintem, mert ha túl féltékeny valaki, akkor semmi önbizalma nincs, plusz megfojtja vele a párját, de ha meg egyáltalán nem, akkor meg vagy nem is szereti annyira, vagy túl nagy az önbizalma, tehát biztos úgy van vele, hogy majd talál jobbat ha ez nem jön be.


"Egészséges féltékenység" az egészséges szerintem. Nem kell a nyakán lógni állandóan emiatt, de ne is szarjunk már a másik fejére.

2023. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Ugye mondanom se kell, hogy az aranyközépút a legjobb választás, de ez meg kb 10 emberből 8 vagy 9 nél nem működik.
2023. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elején volt bennem féltékenység

Ma már önbecsülés!

Az ember párjának tudni kell úgy viselkedni hogy ne jöjjön a zöld szemű.

Senkinek nem tulajdona a másik.Hüjét meg nem enged csinálni az ember magából.

2023. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 évesen váltam el a férjemtől, 17 évi házasságomat adtam fel. Férjem elköltözött nagyon messzire, ahol házasságot kötött, és két családja született egy fiú egy lány.Sajnos a volt férjem nem látogatta meg a fiát, a kapcsolatot sem tartsák. Én fülig szerelmes voltam a férjembe, és még most is, állandóan csak rágondolok. Olyan jó szex senkivel nem volt mint vele. Tudom sok dolgaimra rájött, amire a válás lett a megoldás.Ha szabad lenne ismét a volt férjem, bizony kezdeményezném azt, hogy ismét legyünk egy párok, szeretem nagyon!
nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5/eső után köpönyeg.

Mikor a tiéd volt miért nem becsüted?

Most hogy másé rá jöttél hogy szereted.?

nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!