Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az hogy megtaláltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az hogy megtaláltam az igazit 16 évesen?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes lettem egy lányba, aki mellesleg az osztálytársam.1,5éve ismerjük egymást és már közel 4 hónapja együtt vagyunk!Sportolok, és hát versenyeim vannak hétvégenként, sajnos gyakran külföldön is, amit barátnőm nem nagyon szeret, mert nem lehetünk együtt, közben szüleim is elváltak tehát általában vannak apás hétvégék is.És félek hogy szakítani fogunk emiatt!!!Bár sokszor megbeszéltük!de érzem hogy nem bírja, most is elkell utaznom 10 napra és nemtudom hogy bírja!!!segítsetek!!!
2009. jan. 2. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Vagy ő vagy a sport. Választani kell :S Valamelyiket fel kell adnod.
2009. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
visszaolvastam a szöveget amit írtam, nem fogunk szakítani még közelében sem vagyunk, csak így jön le ha elolvasom...sorry, tehát mi boldogan vagyunk együtt bírjuk egymást, és tök jó a kapcsolat, csak néha szar ez a pár nap távolság
2009. jan. 2. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Nézd! Vagy szeret, vagy nem. Tudta mibe kezd, mikor járni kezdett veled.. Neked ez az életed, nyilván mindent próbálsz úgy intézni, hogy az neki is jó legyen, ennél többet nem tudsz tenni. Ha elhagy,akkor meg is érdemli,mert nem próbál meg megérteni téged.

Őt is megértem, hiszen egy párkapcsolatban mind két fél igényli a másik társaságát, törődését..stb. Beszéljétek meg mindenképp. Sajnos neked ilyen az életed, nem várhatja el, hogy mindent felrúgj érte. Nehéz nagyon.

Talán néha veled mehetne külföldre, a versenyeidre pedig elmehetne szurkolni. Nem mindíg, de mehetne.. NEm?

2009. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

16 évesen kevés az esélye, hogy az igazit találtad meg, de nem kizárt! Az hogy nem bírja egy részről természetese, mert hiányzol neki és szeretethiánya van...másrészről viszont azt mondom szakítsatok, mert ez így nem vezet hosszú távon jóra, hogy alig találkoztok! Bár sokan azt mondják a távolság összeköti az embereket! Én nem hiszek benne...(d ez más téma)

Különben meg 16 éves vagy, lesz még sok lány az életedben, nem kell rögtön lehorgonyozni egy mellett, de ha érzed, hogy az igazi, beszélj vele és ne engedd el!

Sok szerencsét a versenyhez!

2009. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat! Második kommentelőnem írnám, hogy igen igaza van jöhetne versenyekre és jönni is fog!köszönöm a tanácsot, másdoik komizónak pedig, hogy igen sztem benne találtam meg az igazit, ő a legjobb nő a világon, nagyon szeretem, és nem fogunk szakítani tudjuk mindketten, csak mégis szar érzés.és osztálytársak vagyunk, tehát a kapcsolat mindenapos, meg suli után is amíg nem kezdődik el az edzés(17óra..kb) meg általában szabad hétvégeken!
2009. jan. 2. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha igazan szeret akkor var read amennyit csak kell ;)
2009. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
A saját élettapasztalatomat megosztva veled azt mondhatom, ha szeret, megvár. Az én párom 2 és fél évet várt rám mialatt én külföldön dolgoztam és ma boldog házasságban élünk már több mint két éve. 18 évesek voltunk, mikor elkezdtünk járni, idén töltjük a 33-at. Az viszont biztos, ha újrakezdhetném az életemet, nem kötném le magam olyan fiatalon. Ki kell magad élni, mert a későbbiekben úgy fogod érezni, hogy sok dolog kimaradt az életedből.
2009. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért lett a válaszom 0%-os?????????
2009. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet, anyukám 15 évesen találta meg apukám!
2009. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!