Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai fiatalok körében mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok körében mit jelent a járás?

Figyelt kérdés
Kézenfogás, csókolózás, vagy magát az aktust is?
2009. jan. 2. 20:49
 1/10 anonim válasza:
54%
Szerintem azt,amit leírtál.
2009. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen sorrendben és lehetőleg minél hamarabb! (ezt elítélem rendesen, de sajnos ma ez a "menő")
2009. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
És h sokat lógtok együtt meg beszélgettek, és van bizalom is! Ami fontos.
2009. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazából az érettségtől függ.
2009. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én már kinőttem a "mai fiatalok" kategóriából, de lelkemben, testemben, gondolkodásban fiatal vagyok! csak érdekelt, hogy ma mi a ternd
2009. jan. 2. 20:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, pontosan mit értesz "mai fiatalság" alatt...

De a 13év körültől kézenfogásnál kezdődik és aktus a vége.:D De ez attól függ, hogy mennyi ideig járnak és mennyire érettek.

2009. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Én nem így tapasztaltam.Csak normális pasikkal randizom és ezekben fontos,hogy megbeszéljük,hogy ki mit vár el ettől a kapcsolattól.Anyuék is ezt tettők:DÉs nem nagyon zavar,mert szeretem őt és ha ezt kibírta,akkor őis szeret engem.Mi mindent megbeszéltünk a legelső randin:szexelt e már,mikor szeretne velem stb.És mi már 4 hónapja vagyunk együtt és nem sietjük el:P

Pontosan tudja,hogy én mikor mire állok készen.Ilyen egy igazi párkapcsolat,szerintem.

Remélem segítettem

2009. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor a járás egyenő egy párkapcsolattal?
2009. jan. 2. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanaz. Csak különböző érettséggelés megfontoltsággal állnak hozzá.
2009. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a járás az nem teljesen egyenlő a párkapcsolattal. Egy kicsiben eltér, méghozzá abban, hogy a "járás" az egy szleng és inkább a fiatalok használják, míg a párkapcsolat inkább a felnőttekre, érettebbekre vonatkozik.
2009. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!