Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit választanátok a 2 csaj közül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok a 2 csaj közül?

Figyelt kérdés

hello

mind a 2 csaj 17 éves. Mindkettő sztem belém van esve. De nem tudom melyiket választhatnám.

Mindkettő szimpatikus és mindkettő tetszik de viszont mindkettőnél van hátrány. Legyen 1-es és 2-es csaj.

az 1-es csaj szép vékony szőke de sajnos nemsok esze van és néha kiesik a kapa a szájjából bár sokszor dirket csinálja.

vele még aza probléma hogy eléggé "ribi" illetve votl vagy 15 bartája eddig de csak 3al feküdt le eddig de szeret egy este buliban tiz-en pasikkal smárolni de aztmondja alegjob barátnője hogy ha szereti a pasiját soha nem csalná meg.


2-es csaj:

szép vékony ő is és kedves kultúráltabb és okosabb is alap esetben őt választanám de róla meg a legjobb barátnője azt mondtahogy amugy néha tud eléggé igénytelen lenni ( a barátnő közös a 2 csajnál)

szerintetek?

a közös barátnő az 1-es mellet van.


2010. okt. 19. 18:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
1-est válaszd, ő illeni fog hozzád minden téren. :)
2010. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
2
2010. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
3asat!!!
2010. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
4
2010. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
100%

mindenképp egy harmadikat. szerintem egyiket sem szereted, mivel akkor nem érdekelne mások véleménye, hanem minden áron azt választanád... meg egyik sem tűnik jónak... az egyik igénytelen, a másik ribi... na most akkor?? keress egy normálisat, akit szeretsz is. a "közös barátnő"-ban meg ne bízz, mert ha elmondja a "barátnője" bensőgéges titkait, akkor ez egy gerinctelen kis...

Sok sikert!;)

2010. okt. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a barátnő azt szeretné, ha egyeske és ketteske helyett, ő lenne a befutó :)


Egyébként, ha a második hajlandó nyelvtanból korrepetálni, akkor ő.

2010. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%

ez tényleg kérdés??? hát nem egyértelmű?


az 1es 17 éves és "csak" 3mal feküdt le.... no comment


a 2es " őt választanám"


ott a válasz a kérdésedben


23L

2010. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

1-est dugnám, és keresnék egy harmadikat :P

19f

2010. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

17 évesen 15 pasi?

Az olyan, mintha 1 és negyed éven keresztül havonta cserélgette volna a pasikat. Elég sok.

Arról nem is beszélve, h "csak" hárommal feküdt le(!!!)

Én alapból nem adnék olyan véleményre, amiről nem tudom, h igaz-e.

Lehet, h a "barátnő" csak féltékeny. Ha te nem látod, h a 2. lány igénytelen lenne, akkor valószínűleg nem az.

Én a 2-at választanám:)

2010. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Hát én nem látom hogy a 2. az lenne de többek szerint is csak akkor vislekedik "úrihölgyként" ha velem vagy az én/mi társasgunkba van amugy meg...


a közös barátnő emg leeht tényleg azt szeretné hogy ő legyen a befutó.. legalább is régen volt rá példa..

az 1-esel viszont jól elhülyéskedek meg elvagyok vele de őt inkább csak alkalmira próbálnám ki XD

Ja ráadsul msot még barátnőm is van szal amugy nem kell gondolkoznom kit választok mert aki most van mindenkinél jobb!!!! csak a múlthéten volt egy elég nagy lejtő köztünk

2010. okt. 19. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!