Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit választanátok a 2 csaj közül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok a 2 csaj közül?

Figyelt kérdés

hello

mind a 2 csaj 17 éves. Mindkettő sztem belém van esve. De nem tudom melyiket választhatnám.

Mindkettő szimpatikus és mindkettő tetszik de viszont mindkettőnél van hátrány. Legyen 1-es és 2-es csaj.

az 1-es csaj szép vékony szőke de sajnos nemsok esze van és néha kiesik a kapa a szájjából bár sokszor dirket csinálja.

vele még aza probléma hogy eléggé "ribi" illetve votl vagy 15 bartája eddig de csak 3al feküdt le eddig de szeret egy este buliban tiz-en pasikkal smárolni de aztmondja alegjob barátnője hogy ha szereti a pasiját soha nem csalná meg.


2-es csaj:

szép vékony ő is és kedves kultúráltabb és okosabb is alap esetben őt választanám de róla meg a legjobb barátnője azt mondtahogy amugy néha tud eléggé igénytelen lenni ( a barátnő közös a 2 csajnál)

szerintetek?

a közös barátnő az 1-es mellet van.


2010. okt. 19. 18:02
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőd is van..-.-

Na a többi válaszoló mondja meg,hogy papírkutya, vagy papírp*cs vagy mert én nem tudok dönteni..

Kretén..


A barátnődet sajnálom.

2010. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
16%

Hát figyu én csaj vagyok nemtudom h a csaj véleménye menyire számít sztem 15 pasi nemsok 17 évesen gondold el volt neki kb. 12 alkalmi kapcsolata és akkor 3 komoly.. ebbe semmi cink nincscsak mondjuk hamar olyan 12 évesen kezdett el pasizni ezzel semmi gond..

az meg elégé ribancos h egy északa alatt több pasival smárol attol nem lesz nagyobb a

butaság meg belülről fakad.. énis az vagyok néha mert jól esik tüntetni h a pasi okosabb közbe meg nem :D

tehát kb. enyi a véleményem..

2010. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:

18.30---ezt jól megmondtad...:) vagyis megírtad...:D

egyébként tényleg nem értem, ha van barátnője, akkor minek kérdez ilyeneket...

2010. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Azért mert majdnem szakitottunk... és a csaj nem olyan

kategória akiért lehet harcolni tovább ha egyszer kidob

2010. okt. 19. 19:13
 15/32 anonim ***** válasza:

OMG. De jó, hogy nem vagyok TINI.


Esetleg nem próbálnál meg egy olyan lánnyal járni akit szeretsz is? A barátnődet nem szereted, mert ilyenen morfondírozol, a másik kettőt se, mert mindent leírtál, csak azt nem, hogy érzelmileg megmozgat-e.


Majd, ha eléred érzelmileg azt a szintet(bármilyen hihetetlen olyan is van, hogy érzelmi intelligencia), hogy normális kapcsolatod legyen, akkor nem fogsz ilyen felesleges kérdéseken agyalni :)



Addig meg kavargass fűvel-fával világba ... végül is úgy látom, hogy neked mindegy, hogy kivel jársz.

2010. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

a közös barátnőt :)

2.

2010. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Kategória..


Ember..


Ilyen felfogással csoda,hogy szóba áll veled valaki..

Aztmondod kategória..

Mi ez,valami jogosítvány?

A te felfogásoddal akkor,szerintem,ha pl az "A" kategória a csinos szőke ciklon,vagy egy kigyurt macsó..Akkor téged barátom valahol a dupla v-nél kell keresni;)

Jaaj most meg csak gondolom mereszgeted a szemed..Mondd meg melyik nem igaz itt?Na mondjad már?miért nem mondod?


Bár igazad van,a barátnőd,vagy barátnőpótló pótlód vagy kid,ő is egy emeletes vadbarom,hogy ilyennel van.-Korrekt lennél ha először vele normálisan szakítanál,és akkor törnéd ezeken a fejed..Csak persze így könnyű,hogy ha a másik kettő nem jön be,akkor ott van az a hülye tartaléknak..

Nincs elég tököd egy az egyben szingliként kavarni másokkal..Ahogy eddig mondtam papírp*cs vagy..Mostmár tudom..

              


Viszont,ha egy csaj csinálja ugyanezt akkor már az mekkora ringyó,meg városszégyene..

Akkor rosszul mondtam,kretén helyet himk*rva..Az vagy te..


Adja az isten,hogy a barátnőd is ilyen legyen,és,hogy legyen 68 szarvad..és majd rögtön tudsz dönteni 570 csajból is hidd el..

Kretén p*cs


A papírkutyás voltam..

Lehet lepontozni ezerrel..


Úgy felbírják b*szni az agyam az ilyenek..CSAK(!) itt nézz szét,hogy hányan nem tudnak maguknak találni lányt,te meg a kisfarkaddal már nem tudod eldönti,hogy melyik fér rá..

2010. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Ma 20:53 -as


Én biza lájkollak ;)

2010. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Nem pontozlak le ! Nincs miért.

Az a baj hogy a vakvilágba ismeretség nélkül mondasz sok butaságot!

Ja és nem kell irigykedni.

Aztán szingliként is ugyan igy "kavargatok" de attól hogy elfilózok rajta nem azt jelenti hogy meg is teszem.

20 felett vagyok -1-2 évvel és eddigi kapcsolataim mind komoly volt(és mind velem egyidős csak ez a kettő van most aki fiatalabb)(nagyon szigorúan veszem a korkülönbséget) ha hiszed ha nem 1db egy éjszakásom volt.

Se papírp.cs nem vagyok és sok minden nem igaz amit írtál.

A helyzetet se ismered hogy miért kacsingatok másik kettő felé stb A kérdésre koncentrálj és kész!

Nem kérem hogy megérts vagy hogy elhidd az igazságot úgyis én tudom és ez a lényeg bármit is mondasz! Ne értsd félre nem azt mondom hogy leszarom amit irsz de amig tudom hogy nem igaz az amit mondasz addig az általad irt dolgokat semmibe veszem!

Köszönöm a hozzászólásod! Jóéjt

2010. okt. 19. 23:49
 20/32 anonim ***** válasza:
A 2. csajt válaszd... Ki tudja, mit ért a barátnő "igénytelenség" alatt... Lehet, hogy csak le akarja járatni, hogy az 1-őt válaszd! Figyelj oda! Viszont ha a 2. tényleg igénytelen, akkor egyiket se válaszd! Keress egy "3."-at... aki kedves, normális, nem "szőke", nem bunkó, nem igénytelen... Nem csak az a két pics' van a világon!!!
2010. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!