Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élnél a lehetőséggel, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnél a lehetőséggel, vagy a családi béke érdekében inkább nem is szólnál róla a párodnak?

Figyelt kérdés

A párod pályakezdő, vagy egyszerűen nem megfelelő helyen/pénzért dolgozik, és ott is fog ragadni, vagy munkanélküli éppen.


Ekkor a te munkahelyeden megürül egy olyan pozíció, amit mintha a párod tudására, személyiségére, és gyakorlatára írtak volna. Tökéletesen az ő számára egy álom meló lenne.


MINDEN oldalról gondold végig a választ!!! És ne hazudj!!!



2023. nov. 4. 16:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Fűszerezzük meg a dolgot! >:)


Igen, meg is kapná azt a helyet, ha jelentkezne rá. És nem azért, mert a párod.

2023. nov. 4. 16:44
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék neki. Nem támogatom az együtt dolgozást, de azt se hagynám, hogy "rossz" helyen legyen.
2023. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is szólnék. Ha tudom hogy megbízható, jól dolgozna, akkor miért hagynék egy ilyen lehetőséget veszni neki? Nyilván ha egy lusta disznó, vagy tudom hogy valami nem tetszene neki, akkor nem vállalnám be hogy odavigyem, és magam égessem.


Igen, ha közben szetmegyünk az ciki, de egy jól működő kapcsolatban az ember nem erre gondol, nem ezzel számol. Azon ráér akkor agyalni ha megtörténik.

2023. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmû.

Ugyanez volt nálunk. Volt egy hely, szóltam neki, bevittem az önéletrajzát, felvették, most együtt dolgozunk. Teljesen jól mûködik.

2023. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudom, hogy a munkamorálja és a hozzáállása is megfelelő lenne az állás betöltéséhez, akkor igen, szólnék neki mindenképpen. Ha szeretem a másikat akkor nyilván a legjobbat akarom neki.


Legrosszabb esetben, ha nem működne, akkor keres egy másik lehetőséget. Akár rövidtávon akár hosszútávon megéri szerintem.


Amúgy mitől félsz? Hogy szégyent hoz rád? Vagy hogy a kapcsolatotok rovására menne?

2023. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Laylah ***** válasza:
100%

Dolgoztunk egy cégnél, nem volt gond. Sőt, már jó egy éve nem vagyunk együtt, és még mindig nincs gond. :D Sosem voltunk közvetlen kollégák, viszont az én munkám hatással van az övére, valamint ő volt ott előbb. De közben eszembe jutott az is, hogy az előző exemmel szintén egy helyen dolgoztunk, ráadásul közvetlen kollegális viszonyban, akkor sem volt gond.

Szóval én továbbra sem csinálnék belőle ügyet és szólnék.

2023. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Én több rossz dolgot is látnék egy ilyen szituban. A teljesség igénye nélkül, néhány példa.

- Féltékenység. Oda - vissza.

- 0-24-ben együtt. Jó az? Ne hazudj!

- Anyagilag, jó az, ha egy cégtől függ a családi kassza? Covidnál láttam sajna olyat, hogy apa-anya-fiú egyszerre lett kirúg...bocsi..."létszám optimalizálás miatt szerződést bontva"...szóval kib@Xva.

- ...

2023. nov. 4. 17:14
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, el is döntötted. Akkor ne szólj neki, téma lezárva.
2023. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék. Ő meg eldönti jelentkezik-e.
2023. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Laylah ***** válasza:
100%
Nálunk, mivel ép lelkű emberek vagyunk, nem volt féltékenység sosem. Munkahelyen dolgozol, nem turbékolsz, sok esetben nem is találkozol a másikkal, max. ebédelni, ebben az esetben nincs 0-24. Ha közvetlen környezetbe kerülne is a másik, akkor sem kell egymáson lógni egész nap. A "létszámleépítés" a jelen munkahelyemen nem releváns, nemzetközi multi, és olyan pozícióban vagyok, hogy ha nem csinálok iszonyú nagy marhaságot, akkor kvázi életem végéig fix helyem van itt. Nem kkv-hoz kell menni.
2023. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!