Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a párkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párkapcsolatok hány százaléka bírja 5 évnél tovább?

Figyelt kérdés

2023. nov. 4. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Max. 10%.
2023. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Én olyan 15%-ra tippelnék
2023. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Százalékot nem tudok, statisztikai adatokat böngész át, de hát az se tű pontos.
2023. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Milyen korban?

15-18, fiatal tiniként nagyon kevés, mondjuk 5-10%

18-22, gimi végén, továbbtanulás vagy első munkahely idején szerintem nagyon változó, de átlag mondjuk 20%

22-30 itt szerintem sokan kalandoznak, de sokaknak itt meg is lesz az első komoly, tartós kapcsolata. Mernék egy 60%ot írni.

30-40 szerintem 70-80% simán

40+ itt már a legtöbben házasok, vagy legalalábbis tartós kapcsolatban élnek.

Én is 5+ éve vagyok párkapcsolatban, 21 évesen ismertem meg a párom.

2023. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kor szerintem is fontos. 18-23 eves korom kozott maximum masfel evig tartott ki egy-egy kapcsolatom. 23 evesen meg megtalaltam az igazim, 10 eve egyutt vagyunk.
2023. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minél idősebbek a pár tagjai, talán annál tartósabb lehet. Tegyük fel, hogy több rossz választás után végre tudod értékelni a jót, és ez az érzés talán jobban meg is erősíti a kapcsolatot.
2023. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a feltételezés csak kevés esetben állja meg a helyét, 6-os. Egy bizonyos kor fölött tényleg több kapcsolat bírja 5 évnél tovább, de ez közel sem azt jelenti, hogy jók is a kapcsolatok! Csak összetartják őket az anyagiak, a gyerekek, hogy nem akarják elölről kezdeni egészen az ismerkedéstől valaki mással, nem is látják már esélyesnek, hogy találnának mást, főleg jobbat. Szóval az is egy érdekes kérdés lehetne, hogy abból az x%-nyi 5 év után is megmaradt kapcsolatból mennyi a jó. Ha ezt is fel lehetne mérni, szerintem összességében lesújtó értéket kapnánk...
2023. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De nem az volt a kérdés, hogy mennyi jo kapcsolat van, ami 5 évnél tovább tart, hanem mennyi van egyáltalán.
2023. nov. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, én csak a 6-osnak a második (egyben utolsó) mondatára reagáltam, hogy tegyük fel... Az a feltételezés túl optimista, a valóságban nem így maradnak fenn 5+ évig a kapcsolatok. Nem feltétlenül jó választások azok több rossz után, és nem is ez az értékesség-érzés erősíti meg őket, hanem egyszerű kényszer...
2023. nov. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek másfél évtizedes házaspárt.Minden tökéletes,mosolydiplomácia és elragadó gyerekek.

Mi a titka? Mind az anyának,mind az apának szeretője van, évek óta.Az a poén,hogy mind a kettőnek huszonéves srácok.Negyvenes házaspárról van szó amúgy.

2023. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!