Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kapcsolatok hány százalékában jelenik meg az elhidegülés? És általában a kezdethez képest mennyi idő után kezdi felütni a fejét?

Figyelt kérdés

2023. okt. 27. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
50-70%? Félév (fellángolás, vonzalom), vagy két év (szerelem eltűnése, szürke hétköznapok).
2023. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

99%

1-2 év

2023. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Akkor én valami fura helyzetben vagyok, 8 év után sem sikerült elhidegülnöm a páromtól. Inkább egyre mélyebb az összetartozás érzése, illetve a szex is fantasztikus. Ez nem a lila ködös első időszak, hanem egy másfajta, stabil kötődés.
2023. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan ugyanez van nálunk is a párommal és mi is 8 éve vagyunk együtt. Napról napra egyre hálásabbak vagyunk, hogy egymásra találtunk és minél több mindent élünk meg egymással, annál mélyebb érzéseink vannak egymás iránt. Olyan hosszasan tudunk ölelkezni és olyan átéléssel, amit szerintem nagyon kevesen élnek meg ennyi idő után.
2023. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

"99%


1-2 év"

Ez tűnik reálisnak. Bár egy ideje már azon is csodálkozom, hogy másoknál hogy lehet legalább az elején akkora a láng... Oké, magamból indulok ki, neten ismerkedtem, mindenki semleges maradt, a legjobbak is. Honnan/mitől jön a "varázs"?

2023. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kapcsolatok közel 70% a válással elválással végződik akkor több mint 70% ában a kapcsolatoknak meg kell hogy jelenjen az elhidegülés. Hiszen azért nem mindenki válik szét, vannak olyan elhidegült párok is akik örökre együtt maradnak. Úgyhogy úgy gondolom, hogy az arány nagyon rossz, közelít az 100% hoz. És a 70% os szétválás az kőkemény statisztikai adat úgyhogy ezek eléggé biztosra vehető számok.
2023. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Reális, amit a 2# ír.
2023. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es: Jól becsüld meg! Fantasztikus lehet ilyen társat találni.

Amúgy szerintem is 99%, de nem 1-2 év hanem inkább több év alatt épül le az egész ha nem tesznek bele energiát. Mi -3 gyerekkel- már szinte alig beszélünk, fogalmunk sincs hogy mi van a másikkal, mit érez stb., mert bedarálnak a hétköznapok. 15 éve vagyunk együtt, de szerintem már úgy 8 éve nem működik köztünk érzelmileg semmi. Az érdeklődés minimális hiánya az ami kiakaszt. Néha jólesne egy spontán ölelés vagy egy hátmasszázs, de már annak is örülnék ha nem b.szogatna folyton minden pitiáner dologért, meg nem üvöltözne…

2023. okt. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!