Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mennyire tolerálnátok?

Figyelt kérdés

Sose volt páromnak új telefonja mindig csak örökölt.

Hasznaltakat vett vagy kapott mástól

3 hete végre vett egy telefont újat. Ma egy haveri iszogatás után leejtette mert meglökték és széttört. Se tok, se üvegfolia, se biztosítás...

Már úgy jött haza hogy sebaj 3 hét alatt újra összegyűjti a pénzt rá.

Jelzem 2 gyerekünk van.ezt az újra is nehezen szorítottuk ki ezt az összeget de örültünk hogy végre van új telefonja.

Jó a karácsony 2 szülinap plusz ugye mindennapok. Szerettem volna új kanapét karácsonyra. Már az is hátrább sorolodott mert újra új telefon kell.

Hogy lehet valaki ilyen önző mert újra új telefon kell neki és lehet az is pont így fog járni mert nem kap azonnal tokot, fóliát. És akkor veszünk egy 3.at is????

Jönnek az Ünnepek és nem számít mert újra megszeretne venni.

Most komolyan. Velem van abaj az én felfogasommal vagy tényleg baromi önző , dolog ez a részéről? És azt szajkozza hogy ő ezt megerdemli ez az ő fizetéseből fogjuk úgy is kikalkulalni. Az oké csak másra nem marad....


2023. nov. 4. 23:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%
Szülnék még néhány gyereket.
2023. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk a család költségeit együtt döntjük el. Olyan nincs, hogy egyik dönt és a másiknak kuss van, meet csak. Főleg gyerekek meleltt nem.

Összetörte az újat, mi garantálja, hogy nem jár így a következő is? Első az, hogy megbeszéljétek és ne közölje veled, hogy kanapé helyett az ő mobiljának kell örülni idén a fa alatt. Oké, de akkor legyen mindenkié.

2023. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Derjaderja ***** válasza:
18%

Én tavaly tavasszal leejtettem a telómat, szétfolyt a képernyője. Nyaron a pár hónapja vett telefont hagytam az autónk tetején és tűnt el örökre. Életem legrágábbja volt, ráadásul a párom vette, én Gyeden voltam.

Szilveszterkor a pótnak használt telót úgy ejtettem le, hogy örökre elhalálozott.

Nekem vett az uram egy újat, nyelt egyet, de megvette.

Telefon nélkül ma nem megy.

Ti sem ússzátok meg és ha a párod keresi meg, akkor végképp nincs értelme ezen kattogni.

Ajánld neki a biztosítást (normális hangnemben).

2023. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 KiMaMi válasza:
88%
Mégis milyen telóigénye van, hogy kenterbe veri egy kanapé árát?? Ha ilyen balf@asz volt, felnőtt ember módjára viselje el, vegyen valami olcsóbbat most és szép lassan gyűjtsön a drágábbra...legyen meg a tanulópénz és a fontossági sorrend...
2023. nov. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk azért valamilyen telefonja kellene, hogy legyen. Viszont az, hogy 3 hét alatt tönkrevágott egy új telefont, azt is jelenti valószínűleg, hogy jobb ha megmarad az olcsóbbnál, a középkategóriásnál, nem kell neki 400 ezres telefon (habár nem tudom mennyiért tervez venni), ha nem tud vigyázni rá. Viszont magával avval egyetértek, hogy azért kellene egy új telefon (vagy akár használt, vagy ha meg van még a régebbije, akkor az), hogy el lehessen őt érni, lehessen őt hívni, viszont ha erre sem tudott vigyázni, akkor pazarlásnak érzem azt, hogy meg legyen véve még egyszer egy nagyon drága telefon, amikor másra is kéne a pénz.
2023. nov. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
28%

De tolod túl. Mindenki hibázhat.

Telefon meg nyilván kell. Fontosabb mint egy kanapé.

2023. nov. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%

A kérdező nem azt írta szerintem, hogy a párja innentől postagalambbal üzenjen, hanem csak annak nem örül, hogy megint egy drága ÚJ telefont tervez venni.

És szerintem igaza van. Ha eddig leélte az életét használtan kapott telókkal, akkor most is beérhetné egy olcsóbbal, felnőtt emberként fel kellene érnie ésszel, hogy ma elbénázta a csilivili telefont, még egy nem fér bele most a családi keretbe. Mert nem egyedül él, a kérdezőn kívül két kiskorú gyerekért felelős, a fizetését nem egyedül kellene beosztania.

Mi lesz a következő? Bekattan, hogy neki kell egy Jaguár, eladja a lakást (hisz úgyis az ő pénzéből vették), megveszi a kocsit, a család meg megy a híd alá?

Amúgy biztos, hogy kuka a telefon? Gondolom nem két forint egy kijelzőcsere mondjuk, de hátha jobban jönnétek ki, mint egy vadiújjal.

2023. nov. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
65%
Lehet h népszerűtlen leszek, de pont ezért kell annyi számú gyereket szülni, amennyit az ember elbír anyagilag.
2023. nov. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy a biztosítás nagy kamu, nem fizetnek semmire
2023. nov. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
16%
Ő dolgozik? Te a gyesbol akarsz kanapét venni? Vagy más pénzét elődöntöd, hogy mire koltse?
2023. nov. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!