Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a párommal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a párommal egy frissebb párkapcsolatban, ha kiderül, hogy semmi pénze és el kell költöznie?

Figyelt kérdés
Felmondták a szerződését, így muszáj új lakást találnia. Most lett új munkája, nincs megtakarítása, szülei nem nagyon vannak beavatva. Mi fél éve vagyunk kb együtt. Eddig is volt, hogy kisegítettem, de ez egy elég jelentős összeg lenne.

2023. nov. 5. 14:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
97%
Én biztos nem adnék kölcsön nagyobb összeget egy ennyire friss kapcsolatban, főleg, ha már korábban is adtál neki kisebb összegeket, azért a lóf*sznak is van vége. Viszont, ha tényleg annyira hű de nagyon kilátástalan a helyzete (és nem csak trükközik, hogy a pénzedhez vagy általad lakhatáshoz jusson), akkor felajánlanék neki egy matracot a földön, amíg össze nem szedi magát az új munkája segítségével. Ha ez a te lakhelyeden így sem megoldható, meg messze is vagy, akkor marad a szülőknél egy matrac a földön, ha esetleg azóta átalakították a régi szobáját. Nem a te dolgod megoldani az ő gondjait, főleg nem egy ennyire új kapcsolatban, ahol nem tudhatod előre, hogy hosszabb távon megbízható-e az embered.
2023. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Én nő vagyok, szóval ezt női szemszögből mondom, hogy semmilyen körülmények között nem támogatnék anyagilag egy férfit, aki nem a férjem.
2023. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Melegek vagyunk, bár ez lehet ez kevésbé releváns a kérdés szempontjából.
2023. nov. 5. 18:36
 14/31 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Hát, akkor sajnos az én válaszom se releváns, bocsánat :)
2023. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Minden válasz releváns, mert nem tudom mi tévő legyek.
2023. nov. 5. 18:52
 16/31 anonim ***** válasza:
4%

14

Miért? Most kivetelezni akarsz mert kiderült meleg vagy mi???

2023. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. A válaszomat azzal kezdtem, hogy én nőként mit csinálnék. Mivel nem voltam még férfiként homoszexuális kapcsolatban, és valószínűleg nem is leszek (lol), így nem tudok az adott felállás kapcsán releváns választ adni, mert a válaszomat erősen befolyásolják az általam vallott konzervatívabb nemi szerepek és értékek.
2023. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
4%
Ugyanaz! Lehet hogy a kérdező van nő szerepben!
2023. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Nem ugyanaz, mert két férfiről van szó, ahhoz meg pláne túl konzervatív vagyok, hogy én döntsem el egy férfiról, hogy vajon nő-e :D
2023. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
2%

19.

Nem fogod fel hogy az egyik "nő"??

2023. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!