Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom helyettem a barátaival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom helyettem a barátaival akarja tölteni a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Külföldi párom van, Budapesten élünk, miattam költözött ide három éve. Itt nincsenek komoly barátai, de úgy jött ki, hogy idén télen több barátnője is Londonban lesz.

Már mondta korábban, hogy Londonban szeretne velük szilveszterezni, én egy "ok meglátjuk"-al reagáltam, mert az egyik ottani lánnyal hullámzó a kapcsolata, így gondoltam, hogy addig 5x meggondolja magát.


Múlt héten jött egy azonnali lehetőség, és hétvégén kimentem nyugat Európába a haverjaimmal meglátogatni egy közös barátunkat. Ezt 5 nappal előre tudtam meg, és mondtam a páromnak. Ezen a hétvégén viszont már egy előre megbeszélt, de elég flexibilis közös programunk lett volna (megígértem neki, hogy kiviszem a Pandorf-i outletbe, ő nem tud vezetni).

Nyilván elég szarul eshet neki hogy lemondtam egy "randit", de azonnal fölajánlottam, hogy helyette jövő hétvégén megyünk, ami szintén jó mindkettőnknek.


Most bejelentette, hogy ő Londonban lesz dec 30-jan 2. Kérdeztem azonnal, hogy és én?! és azonnal rávágta, hogy majd kitalálok valamit, a most hétvégi kiruccanásom után nem érzi fontosnak, hogy bejelentsen bármit, vagy számoljon velem.



Őszintén picit sokkolva érzem magam, számomra ez picit dramatikus. Teljesen logikus, és elfogadható számomra, hogy ha lehetősége van (márpedig nagyon ritkán van) akkor a barátaival szilveszterezik, akár nélkülem is, ezt támogatom, de az egész bejelentés ridegsége krva szarul esik. Mit gondoltok?



6 éve vagyunk együtt.


2023. nov. 6. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Bosszú

Minek vagy ilyen nővel?

2023. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Plusz adalék, bár nem hiszem hogy számít, hogy nagyon régi baráti társaság, de ismerek mindenkit, és az anyanyelvüket (nem angol) is beszélem ..
2023. nov. 6. 16:57
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Megmondanám hogy vegyen vissza az arcából mert nem az esküvőnk napját mondtam le hanem egy vásárlást amit intézhetne nélkülem is ha nem lenne lusta lerakni a jogsit.
2023. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

#3-al egyetértek, ne engedd flegmázni.

Nőként mondom, nem jogos a viselkedése.

2023. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudjuk, hogy hogyan közölted vele, hogy mész a hétvégén a barátodat meglátogatni, és változik az előre megbeszélt program. Nyilván azt mondod, hogy teljesen normálisan, de ugye hallgattassék meg másik fél is….
2023. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Hatalmas redflag
2023. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Ezzel a nővel akarod leélni életed hátralévő részét? Csak veszekedés és sertodes lesz belőle. Dobd ki, mehet szilveszterezni, de vissza ne jöjjön.
2023. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Helyes, hogy ideirtad, nőként lehet erre reagálni, és főleg aki intuitivabb ilyen témában.

A hullám amit elinditottál az te vagy akármilyen szarul is esik, de visszahullámzik rád. Valahogy éreztetni akarja veled, hogy neki fontos volt a közös program, lehet többet készült rá stb stb..

vagy talán 6 év után már vár töled valamit, gyűrű stb ..

minden esetre valamit belevett a fejébe, bármilyen nézőpontot arról, hogy azért amiért elmentél a barátaiddal, ő nem fontos, és bla bla bla, bármi amit erről kitalált az ő nézőpontja, és ebben sérült.

Ezzel neki kell megküzdeni, de alsó tagozatos szinten torolja meg, ahogy a kisgyerekek viselkednek amikor a babajátékot elveszik tőlük...

valamilyen szinten a rosszban meg kell találni a jót, más nézpőpontból, lássunk rá, te mint a probléma szintén nem annyira látsz rá, mint aki teljsen mentes érzelmileg.

Ha őszinte akarsz lenni magaddal, mire vagy éber ebben az esetben, mit hozott felszinre ez az egész számodra?

adok egy segitő szót amit kiirtál: RIDEG A MÁSIK FÉL

mi az amit érzékelhetett a párod irányodban ha megfogalmazhatná egy szóban vajon?

2023. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Egy fergetegeset buliznék nélküle.

Tök kedvesen indítanám útjára is Londonba és amikor végre felül a repcsire, már dübörögne is azbadrenalis hogy yuhéé;)

És boldogan integetnék neki.

2023. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
*az adrenalin
2023. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!