Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha a párotok inkább a barátaival menne bulizni szilveszterkor, mint hogy veletek legyen?

Figyelt kérdés
Pár hónapja járok a barátommal, jól megvagyunk. Viszont a szilvesztert valószínűleg külön töltjük, mert ő a barátaival lesz. Beszéltünk róla, hogy átjönne hozzánk, és ketten lennénk, de ő inkább a barátaival menne bulizni (engem még nem mutatott be nekik és úgy látszik, most sem akarna..). Kicsit rosszulesik, hogy nem engem választ, én úgy gondolom, hogy ha szeretünk valakit, akkor az ilyen alkalmakkor is vele akarunk lenni, de úgy látszik, ő máshogy gondolja. Veletek volt már ilyen? 19/L

2014. dec. 28. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Mond meg neki face to face, hogy szívesen elmennél vele bulizni. ha meg nagyon nem vevő rá, menj el te is a barátaiddal és érezd jól magad!
2014. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

Azt mondanám, "menj csak, Kedves, és érezd jól magad, de vigyázz magadra!". Tudom, hogy megbízhatom benne, és nem lóghatok mindig a nyakán, ráadásul mindenki megérdemli, hogy legyen egy kis magánélete, még ha van is párja. Szóval nem csinálnék belőle nagy ügyet. Úgyis épp elég időt töltünk egymással.


17/L

2014. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mi amúgyis elég keveset vagyunk együtt, mert neki sok dolga van. Most lenne így ideje rám is. Én megértem, hogy a barátaival akarna lenni. Én sajnos nem tudok senkivel elmenni bulizni, mert mindenkinek van más elfoglaltsága, vagy épp a barátjával lesz kettesben. Úgyhogy én csak a családommal tudok lenni. Ezért esik kicsit rosszul, mert ő tudja, hogy én egyedül unatkoznék otthon. Viszont nem tudom, ha velük mennék, akkor jól érezném-e magam egy idegen társaságban.
2014. dec. 28. 20:05
 4/15 anonim ***** válasza:

Mondd el a párodnak ezt, amit most, utoljára írtál, ha még nem beszélted meg vele a dolgokat.


17/L

2014. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Örülnék neki. Mindig itthon vagyok szilveszterkor és általában egyedül. Sokkal jobban örülnék neki, ha nem azt kéne hallgatnom minden nap, hogy el akarnak rángatni valahova, ahol ráadásul még meg is kell ismerkednem új emberekkel, amit kifejezetten utálok, na meg az utána következő kényszer jópofizást.
2014. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem itt az a baj, hogy nem mutat be a barátainak.


Ezt neked kell megbeszélned vele, illetve azt is, hogy te is szívesen töltenéd vele az estét, és a szilveszter egy jó alkalom, hogy megismerhesd a barátait.

2014. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Eredetileg úgy volt, hogy neki sincs semmi terve szilveszterre, ezért áthívtam, hogy legyünk majd együtt. Aztán egyik nap közölte velem, hogy nem biztos ez, mert ha a barátai szerveznek valamit, akkor inkább odamegy....
2014. dec. 28. 20:44
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer már voltam ebben a cipellőben, csak abban a kapcsolatban én voltam a srác és a lány járt állandóan másokkal bulizni.


Hát, mit ne mondjak... Nem értékeltem az ilyeneket, hamar is vége lett a dolognak sűrű ku rvaanyázások közepette.


Azért csinálja ezt, mert konkrétan leszar téged. Tudja, hogy vagy neki és nem igazán akar azért megdolgozni, hogy meg is maradjál mellette. Ha ő így, akkor én is elmennék a helyedben és jól leszarnám őt. Sőt, esetleg elgondolkodnék egy szakításon is.

2014. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy mehetsz-e vele (ne csak célozgass, hogy nincs mit csinálnod). Én se hívtam el barátomat, ő mondta, hogy jönne velem, ha engem nem zavar. Szerintem ez nem gáz, lehet azt hiszi, nem is lenne kedved menni/csak fiúbuli.
2014. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kanbulit tartson máskor... ez szilveszter.
2014. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!