Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdenél a pároddal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenél a pároddal, ha már a 3. munkahelyet veszíti el, mert nincs jogsija?

Figyelt kérdés
Ráadásul a munkaköréhez elég sok helyen elvárás, és így e miatt rengeteg helyre fel sem veszik.

2023. nov. 6. 17:49
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
10 és ezt hogy kell elképzelni? Az előléptetéssel egy csomagban kirúgták?
2023. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Az előléptetéssel járó céges autót nem muszáj kérni, se vezetni. Nem értem. Milyen munka ez?
2023. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
87%
Semmit. Mégis mit tudnék vele kezdeni?
2023. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy semmit, mondanám neki, hogy más jellegű munkát keressen. Az én páromnak van jogsija, de utál vezetni. De ez még sosem merült fel sehol.
2023. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
84%

Engem nem zavarna, ha a páromnak nem lenne jogsija. (Gyakorlatilag most sem érintem engem a mindennapokban, hogy a paism tud vezetni.)


De akkora balfácán lenne, hogy sorra rúgnák ki a munkahelyéről, mert nem felel meg a követelményeknek, akkor lapát.

2023. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
36%

Nyilván próbálnám ösztönözni, hogy ha anyagilag is belefér, kezdje el, de semmiképp sem erőltetném. Ha ő nem érti úgy, hogy hátrány éri emiatt, akkor nem is fog lépéseket tenni a jogsi felé.


Egyébként én háromszor dolgoztam már olyan helyen (autószalon), ahol ha munkakörömből nem is elvárt, de mindenképpen előnyös lett volna a jogsi megléte...most jutottam el oda, hogy végeztem sz elméleti tananyaggal, valószínűleg két hét múlva vizsgázom is belőle. Hogy miért? Mert akarom, érdekel, végre eljött ez a belső késztetés és most végig is csinálom (tavaly belekezdtem).

2023. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
78%
*munkakörömből adódóan
2023. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezzen olyan helyre, ahol nem kell vezetni. Nálam se kellett sosem, max. az odajutáshoz.

Mégis milyen szakmája van, amihez kell vezetni, de nincs jogsija??

2023. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
97%
#10: Ez akkora kamu.🤣🤣🤣🤣 Az az előléptetés, hogy kirúgják? Nem kötelező vezetni céges autót ám.
2023. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
#18 Ez egy kivitelezéssel és tervezéssel foglalkozó cég, ahol az előrelépéssel együtt, a munkakör része az ügyfelek felkeresése és egyeztetés a kivitelezés helyszínén. Esetlegesen ottani munkafolyamatok helyszíni koordinálása.
2023. nov. 6. 18:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!