Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenél olyan pasival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél olyan pasival aki online pókerből él, nincs "rendes" munkahelye?

Figyelt kérdés
Nem gazdag, de normálisan megél belőle.
2019. febr. 17. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha empatikus, romantikus és nem befolyásolják érzelmileg a rokonai vagy barátai, akkor igen.
2019. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hm, egyszer ismerkedtem egy ilyen sráccal. Nekem nem volt ez probléma. Bár anno én is nagyon sokat pókereztem online.
2019. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem veszed észre, hogy mennyire unalmas és szánalmas vagy?
2019. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nálam alap, hogy normális életvitele, foglalkozása legyen, legyenek céljai, és azért képes legyen küzdeni. Az ilyen tengi-lengi, semmirekellő léhűtőket, akik lusták normálisan dolgozni, és mindennek a könnyebbik végét fogják meg, egyik napról a másikra élnek, én nem becsülöm semmire. Az én szememben ezek semmivel se jobban a munkakerülő cigányoknál.
2019. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha újrakezdhetném az életem matek vagy angol tanárokkal kezdenék csak.

1, minden nyaruk szabad

2, tavaszi és őszi szünet is jár

3, fix tananyag, ritkán változik és bővül mint esetleg más tárgyaknál

4, rengeteg mellékese lehet a magántanítványokból

2019. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!