Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okozott köztetek problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozott köztetek problémát hogy a párod mellékállásban vállalkozó volt?

Figyelt kérdés
Főleg ha még te is segítetted őt.
nov. 10. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ez csak akkor okoz problémát, ha borsodi "magyar színesfémkereskedő" az illető.
nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha anyagilag sikeres volt, akkor elég nagy az esélye, hogy bűnöző is (adócsalás, okirathamisító, sikkasztó). Ez nem férne már bele...
nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 én is viszonylag sikeres vagyok a vállalkozásomba mégse csináltam egyiket se...hülye általánosítás.
nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

3.


Ügyes vagy, hogy még nem buktál, és hiteles a tagadásod is. Így kell majd az ellenőr/rendőr jelenlétében is.

nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Tavasszal fogom kezdeni a motoros futárkodást. Inkább örül a párom, mert ugyan egy-két szabadnapot feláldozok a munkáért, de nekünk nem mindegy, hogy 40-50ezerrel beljebb vagyunk-e hónap végén, vagy sem.
nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Főállásban vállalkozó és ráadásul még őstermelő is. Köszi teljesen hivatalos a munka, 8 bejelentett alkalmazottunk is van ráadásul. Nem kell mindenkit szar sikkasztás vállalkozónak nézni. Havi jó pár millió tb-t és áfát fizetünk be...
nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve az orvosok is így dolgoztak 😅 Főállásban államiban és magánban vállalkozóként.


Sajnos el tudom képzelni, hogy okozhat gondot többeknél, bár szerintem az gyakoribb, hogy “annyit dolgozik, hogy már zavar”. Sokan ezt a szintet egy állással is megugorják.

nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!