Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt a párommal, 1 éve élünk együtt.

Mindig is úgy volt, hogy neki rengeteg haverja van stb sokat volt velük, mióta összeköltöztünk ez változott valamennyire.

Félre értés ne essék nem tiltani akarom és soha nem is mondtam neki, hogy ne találkozzon velük.

Egy hétig dolgozott vidéken, tegnap este jött haza. És mondta, hogy holnap lesz meccs utána koncert egyik közeli szórakozóhelyen. Hogy megyek -e. Mondom nem mert kicsit beteg vagyok meg vasárnap is dolgozom. De ha te szeretnél menj.

Mai napot tudtuk volna együtt tölteni, de elment meccsre már délelőtt. Amivel nincs baj focizzon. Gondoltam majd utána haza jön és együtt leszünk, mivel egész héten nem láttuk egymást és holnap se fogjuk. Erre hív, hogy hát ő marad a koncerten. Mert hogy én mondtam h menjen ha akar. Xd Basszus én el is felejtettem, meg nem gondoltam h tényleg elmenne xd na mindegy mondtam neki h jól van azt ennyi.

Csak hogy ez így normális vagy nem szeret már?😆


nov. 11. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Vagy inkabb te nem szereted már?
nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miből gondolod? Én itthon vagyok egész nap rá várva.
nov. 11. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te mondtad, hogy menjen. Nem gondolatolvasó. Máskor mondd, hogy délután jöjjön haza. Lehet, hogy még jól is esne neki.
nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kiábrándult belőled. Én ha távol vagyok a páromtól alig várom hogy együtt lehessek vele, nem pedig foci és koncert....
nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát az igaz. De nem gondoltam, hogy tényleg elmegy ha egy hétig nem látott.
nov. 11. 18:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhívott, te nem akartál menni, de azt mondtad menjen nyugodtan. Legközelebb azt mondd, amit szeretnél és akkor talán teljesül a vágyad, nem gondolatolvasó a másik.
nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a hülye mert azt hittem neki is ez a vágya. És hiába adom meg az esélyt nem megy, mert inkább velem szeretne lenni. De nem így történt.
nov. 11. 20:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet ő meg azt hitte, ahogy mondtad neki, hogy menjen, hogy szeretnél egy kis énidőt. Legközelebb világosan mondd el mit akarsz. Nem kell ide semmit belemagyarázni. Kommunikálj érthetően!
nov. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én idő volt egy hétig xd lol milyen hülye hiszi ezt
nov. 12. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!