Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemről kiderült, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemről kiderült, hogy szerencsejáték függő. Jól titkolta eddig. Most belement, hogy innentől én kezeljem a pénzügyeket, ideadja a bankkártyáit, stb. És innen hogyan tovább? Egyáltalán jó ötlet ez?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki hasonló cipőben járt, és megoldódott a dolog?


Ő tényleg változtatni akar, úgy tűnik.


Egyébként jól keres, és mindenre meg van a pénzünk, de soha nem tesz félre egy Ft-ot, hónap végéig minden fillért eljátszik. Ez akkor derült ki amikor hirtelen kellett volna egy nagyobb összeg.


Azt mondja h ideadja nekem a bankkártyáját de igazából nem tudom mi lenne a jó megoldás mert azért normális költése is van, nem csak szerencsejáték. Nincs erre valami technikai megoldás, limit, vagy ilyesmi?


nov. 11. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A bankban bármikor tud újat csináltatni, mondván, hogy elveszett.
nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Az a megoldás, ha nincs olyan bankszámla, ami az övé.

Ő pedig csak KP-t költ, amit te adsz neki.

Milyen játékokra költ?

Ez amúgy kezelésigényes betegség.

nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Ja függő hiteleket is fog felvenni ha nincs nála másképp pénz, előteremti rá akárhogyan.

Ha nem, akkor nem függő.

nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A kezelés az már folyamatban van, legalábbis már volt pszichológusnál és fog is járni, ha komolyabb terápiára van szükség, arra is fog.

De a pénzügyi dolgokat most kéne megoldani és nekem csak az adna biztonságérzetet ha tudnám hogy biztos helyen van a pénz és egy adott pillanatban nem költi el.

nov. 11. 19:16
 5/11 A kérdező kommentje:

Azon is gondolkoztunk már, hogy a fizetése az én számlámra jöjjön, és kp-t adjak neki, csak ettől kicsit idegenkedem még, de lehet, hogy ez lesz.


Meg aztán akkor ott a kérdés, hogy jó, de mennyit adjak, és mit csináljak ha hónap közben elfogy nála és kér még? A kp-t még könnyebben elkölti szerencsejátékra.

nov. 11. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

"Jól titkolta eddig."


Ez esetben én válnék, de hát az én vagyok.

nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe lehet ezt eltitkolni? Hogy tudtál úgy hozzá menni, hogy nem lógott ki a lóláb? Nameg ha ezt képes volt eltitkolni, nem aggaszt, hogy még mire lenne képes?
nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mikor megismerkedtünk még nem volt ilyen durva a dolog, havi 10-20 ezret költött. Sose foglalkoztam vele különösebben. Egyébként nemrég óta vagyunk házasok
nov. 11. 19:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szánd rá magad a kp-zésre. Volt ilyen haverom, ha pénzhez jutott, azt el is költötte. Valszeg így is lesz még gond vele. (Adsz neki nagybevásárlásra, és ő rohan lottót venni belőle stb.)
nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van közös gyerek?
nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!