Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vele tartanál, vagy nem? Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele tartanál, vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

Mondjuk a párod megkapja élete lehetőségét az álom melójára.

Ez neki a lottó 5, de vagy 2X.


Vele tartanál egy olyan országba, egy olyan kultúrába, ahol te nem igazán leszel senki és semmi? Mármint olyan értelemben, hogy sem a nyelvet, sem a kultúrát nem ismered, a szakmád meg ott nem ér semmit. Viszont a párod mellett szépen élhetsz. Bízol a párodban, és vele mész?


(Most hanyagoljuk a szokásos, "Én mindenhol megélek, mert 9 nyelvet beszélek és van 4 diplomám meg 2 pilótajogsim." válaszokat!)


nov. 14. 00:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Én ha nő lennék, mindent megtennék hogy elkerüljem a mástól való függést.
nov. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1. De mindig függesz valakitől. Legyen az szülőd, párod, főnököd, ügyfeled, ... valaki tökét mindig kell nyalni, ha akarsz pénzt, amiből fizeted a lakbért, és zabálsz.


Egy barátom neje tartósan beteg, vagy 2X éve. A barátom tartja el. Egyszer kérdeztem e nőt, hogy nem gond ez neki, mire elmondta, hogy bízik a férjében, neki pedig egy jó ok, hogy jó feleség legyen.

nov. 14. 00:18
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Amig valami kulturált nyugati ország, addig igen. Úgy gondolom, hogy tudok alkalmazkodni. Amik már kérdésesek, azok pl arab országok, ahol tudjuk hogy állnak a nőkhöz.
nov. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
#2 Érdekes, én senki tökét nem nyalom és mégsem rúgnak ki.
nov. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, milyen ország. És pilóta vizsgán nincs, de bárhonnan tudok dolgozni. Kiszolgaltatt hekyzetbe viszont nem mennek.


A munkahelytől függés meg más. Akkor van saját pénzed és bármikor kereshetsz másik munkát és megmarad az onallosagod.

nov. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Magamat és az álmaimat nem adnám fel.


Ha a hivatásomat végzem munkaként, és ezt fel kellene adnom, nem mennék. Ellenben, ha itthon sincs nagy karrierem vagy nem szeretem az adott munkát akkor simán mennék.


Hasonló helyzetben vagyok. Nekem az álmom az, amit csinálok, de kicsit máshogy tudnám ott is csinálni, talán jobban is élvezném, de kevésbé lennék megbecsülve. Így az álmom nem adom fel, ezért be tudom vállalni ezt. Fordított helyzetben a párom is megtette értem.


Egyébként nem függsz mindenkitől. Munkáltatótól sem, ha van egy jó szakmád+tudásod. Ha gond van a munkáltatóval tudsz találni másikat, ergo nem függsz tőle. Ha a pasidtól függsz és emiatt évekig kimarad a tapasztalatod, na az már megnehezíti a dolgokat szétmenés esetén. (Nem mondom, hogy így lesz, én is bízom maximálisan a saját kapcsolatomban, rendben van, ha te is)

nov. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem mindegy melyik ország. Pl Dánia, Szerbia, Egyiptom vagy Japán.

Milyen kulturájú országba mennétek?

nov. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Én teljesen megbízom a páromban. Vele mennék igen, ha olyan ország ahova egy random európai ember be tud illeszkedni. A nyelvet, kultúrát meg tudom tanulni, ja és egy szakmát is tudok szerezni. Ha anyagi okokból mindez felesleges is lenne, én teljesen halálra unnám magam ha otthon kéne ülnöm.
nov. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Nem mindegy, hogy mit takar ez a "párom". Egy két éves kapcsolatban, ahol még alig éltünk együtt, ott a válasz nem. Túl nagy a kockázat.

Egy 1x éves házasságban, ahol van közös gyerek,ott egyértelmű az igen.

nov. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Én ha szeretem elmennék. A nyelvet meg majd megtanulom, eddig is azt tettem bárhova mentem.
nov. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!