Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van együtt mással ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van együtt mással ha még mindig az exét szereti és az exe is szereti őt és az ex újra össze is akarna jönni vele?

Figyelt kérdés
nov. 14. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem elég egy működő párkapcsolathoz.
nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy igazság, amit a #1 ír, csak sokan nem akarják elfogadni.
nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen a szerelem nem elég egy kapcsolathoz. Hogy miért van mással, miközben az exét szereti, kérdezd meg a volt barátomat, aki rommá dugta mellettem az exét, mégis velem volt és még csak nem is véletlenül toppantam be az életébe, hanem direkt keresett valakit Tinderen.
nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos hogy amiről beszélünk szerelem?

Ismertem egy ex házaspárt a nő erőltette (HOGY MARADJUNK BARÁTOK)csalta a férjét.Válás után mindjárt összebutorozott az új pasival.A ex férjnek is lett új párja.Abban a pillanatban az ex férj szerető lett mindaddig míg az ex férj új párja rá nem jött.

Azt mondta akkor az ex férjének most vége a kufircolásnak.Csak azért tette tudja mit vesztett vele.Ő mindig megfogja kapni őt amikor csak akarja.Na ennyit a nagy szerelemről

nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!