Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy friss kapcsolatban kiderül/lebukik a párod, hogy régebben csak azért feküdt le valakivel, hogy kapjon valamit vagy a kapott dologt köszönte meg vele. Nem tudod, hogy folyamatosan tart e még ez az időszak mert állítása szerint már évek óta nem. De te láttad amikor ráírt valami semlegessel.

Neked nem mondja meg egyből amint lebukik csak napokkal később nagynehezen, addig csak hazudott róla.

Az összes bizonyítékot kitörölte ami valaha is csak volt, így csak annyi van amennyit elmond.

Mit tennél ebben az esetben?


nov. 14. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jónak kell lennie a kapcsolatnak, hogy folytatni akarjam, így ettől függ. Ha már eddig is voltak nagyobb problémák, csak megerősítene, hogy szakitsak.
nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Irigyellek hogy ilyen fantasztikusan kemény problémával kell megbírkóznod az életben!
nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A féltékenyek ilyenkor agyonverik a nőt, vagy elkezdenek direkt csajozni v liánozni, aki nem féltékeny meg lesz.rja, nem érdekli a nő se meg az se kinek miért mit írkál.
nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok benne biztos, hogy értem a problémát.

Tehát a múltban vlaamikor érdek mentén szexelt?

Hát... nem szép, de mi közöm hozzá?

Ha a párkapcsolatunk alatt mással szexel az megcsalás, függetlenül attól miért cisnálta. Ebben az esetben lapát.

De a múltjáért semmi jogom és közöm felelősségre vonni.

nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóképpen gondolom. Akkor még azt se tudtam, hogy létezik és nincs annyira közöm hozzá. Csak hirtelen újra megjelent ez a személy és vissza is írt neki amikor már kapcsolatban van + hazudott róla, hogy ki ez mi ez, ez a problémám és nem küldte el egyből azzal, hogy már van valaki az életében. Kicsit csúnya és csalódtam is hogy képes volt ilyenekre, volt hozzá gyomra de eléggé hátrányos helyzetű és depresszív (mondjuk ez se lenne indok ilyet tenni). De nem ilyennel kapcsolatban beszéltek, vagyis amit küldött képet azon ilyen semmiségek voltak és csak 1-2 mondatok. De a beszélgetés elkezdését azt nem láttam.
nov. 14. 14:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nézd. Még mindig meg lehet kérdezni őt magát, hgoy miért titkolta el, ha nincs rejtegetnivalója elvileg.
nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!