Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hasonló helyzetben mit tennél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló helyzetben mit tennél?

Figyelt kérdés

Több éves a kapcsolatunk már. Külön kasszán vagyunk de azért a cél egy ház.

Én igyekszem spórolni viszont úgy érzem és látom a dolgaiból h ő nem így van ezzel. Viszont serelmezi h miért nem léptünk már tovább.


Ő olyan dolgokra szórja el a pénzét amire nem feltétlenül lenne szüksége mert csak addig kell míg meg nincs és át se gondolja..


Pl

Vett egy 20on ezres konyhai gépet ami kb 2éve megvan: ezalatt használta 3x és amúgy sem főz sokat


Vett egy éve egy goztisztítót vagy 40ezerert használta 2x azóta se


Most Vett vlmi kézi kicsi lamináló gépet erre véletlenül bukkantam rá, nem mondta mennyi az ára de azt mondta több mindenre kell neki ( de oda nemfog eljutni h megcsinálja amire vette ahhoz ő túl kényelmes és lusta)..mert amikor van ideje akkor tvzik mobilozik és nem az ilyen dolgaival foglalkozik amivel el van maradva


A más pénzét miért osztod be, meg azt csinál a sajátjával amit akar meg kulön kassza nincs közöd hozzá kommentár nem érdekel. Mert ha nem lesz pénze engem is érinteni fog


2022. aug. 21. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ ez mennyire gyakori, mennyire fér bele. A példáidban évi 1-1 ilyen vételről írsz, ilyen tempóban 20-40 ezer mondhatni jelentéktelen kiadás.


Viszont ha a célom/célunk egy ház, ezt a célt pedig úgy érzem a másik folyamatosan rombolja, megbízhatatlan, sunyi és felelőtlen, akkor nyilván szakítanék. Ha egy csoda folytán el is érnénk, akkor is ott fog hagyni a szrban, rám hárítva mindent, én pedig sz-phatnék miatta életem végéig.


Emellett nem hogy a saját tetteire nem tud reflektálni, belátni a hibáit, de még követelőzik és bszogat, hogy miért nem tartunk ott, ahol megbeszéltük. Komolytalan, nevetséges, értelme sincs erről tovább írnom.

2022. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy neki nem olyan fontos a házvásárlás, mint neked, különben spórolna. Én elbeszélgetnék vele, hogy mennyire gondolja komolyan, és ha komolyan gondolja, akkor mennyire számíthatok rá. Az nem túl jó, ha impulzív vásárló. Így biztosan nem lennék vele közös kasszán! De egy olyannal sem, aki zsugori. Találjátok valahogy meg a középutat, állapodjatok meg valamiben, külöben nem fogsz egyről a kettőre jutni.
2022. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A házra felre kell tenni havi fixet es a fennmaradobol elni. Ilyen eccerü
2022. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!