Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás egy munkamániás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás egy munkamániás pasival friss kapcsolat esetén?

Figyelt kérdés

#munkamánia, #jókapcsolat, #közösjövő

Sziasztok🤭


A helyzetemben kicsit elvesztem, szeretnék tanácsot kérni hogy jól csináljam, ami az én részem ebben a problémában.


3 hónapja vagyok a párommal, sok ideje volt, nyár volt, lazaság. Tudjuk milyen😃

De beindult az élete. Van egy fő állása amit 9-17 óráig csinál, heti 3x ez után még egy munkája 18-20:30, és 22körül ér haza, majd válllakozásba kezdett, vagyis a folyamatai zajlanak.

Nos, őszinte leszek, az fontos ugyebár…😃 egy idióta voltam. Hirtelen lett a sok időből kevés, friss kapcsolat, nem lakunk együtt, én hazaértem pihi, ő rohangált. Sokszor vitával, “hisztivel” akartam figyelmet tőle, jelezni hogy hahó ez szar lesz így, közben heti 3x találkoztunk. De azért volt hogy “félrarakott”, vagyis egy témát/ problémát se tudunk megbeszélni mert munka van és görgettük.

Nos az emberünk szerethet nagyon, mert kitartott, elviselte, de fél hogy a jövőbe szarul kezelném hogy csökkentve kapok figyelmet.

Sikerült megoldást találni- összeköltözünk majd, ez fontos volt közös célnak. De egyelőre nem adja fel a fix munkáját, se a heti3x levőt, hisz ez a bevétele de a vállalkozás is sok sok munka. Tehát kevesebb találkozás is előfordulhat, plussz zsúfolt hétköznapok részéről, de hívni/írni fog. Amikor tud jön, illerve ha más nem csak együtt alszunk hétköznap, hétvégén meg ha dolgozik is otthonról mellettem( én addig olvasok stb, mégis együtt vagyunk) utána randizunk😝


De félek hogy egy rövid kapcsolat esetén ez gyilkos. Én hiába leszek cukimuki, türelmes, értékelve minden kis időt, ez így mehet egészségesen a kapcsolatot fenntartva?


1-3 hónap és felhagy mindennel, csak a vállalkozás lesz. De addig ki kéne tartani😃

Egy kapcsolat is munka.

Igyekezet megvan részéről, kitartott eddig is, de amikor mondtam h nem rakhat félre a jövőben egy kapcsolatot sem(engem), “igyekszem”


Tanács, ötlet ?

Hálásan köszönöm!😊🤭


nov. 15. 00:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Mivel én együtt élek a párommal így annyira nem zavar ha nem foglalkozik velem mert elég ha látom ott van egy légtérben ahol én :3 még ha nem is szól hozzám órákig akkor is elvagyok csak a jelenléte tudatával .
nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ez tiszta, de nem lakunk együtt még, ez így más szitu 😃
nov. 15. 00:03
 3/22 anonim ***** válasza:
13%
Sok a hitele azért dolgozik ennyit.Eszi a kefét.
nov. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nincs hitele
nov. 15. 00:15
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

"1-3 hónap és felhagy mindennel, csak a vállalkozás lesz."


Ezt most már várd ki. Ha 3 hónap múlva (febr. közepén) még ugyanitt tartotok, akkor kérd számon rajta az ígéretét.

nov. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%

Ha neked ez már most probléma, vagy akárcsak elgondolkodásra való ok, akkor felejtsd el. Egy kezdő vállalkozás sem megy az ugymond "semmitől". Sőt, az mégtöbb energiát, időt felemészt.

Másrészt 3 hónapja vagytok együtt és te már hisztivel és vitával akartad magadra felhívni a figyelmet?? Egy friss, kezdődő kapcsolatban? Mi lenne veled 3 év után?? Szakíts vele addig, amíg megteheted, amíg nem ő fog veled.

Harmadrészt aki össze akar költözni, az kölözik, nem egy egy jövőbeli eseményhez köti a lehetőséget.

Magyarul te még vagy már nem vagy olyan fontos a számára, hogy időt és probléma megoldást áldozzon rád. Mondjuk 3 hónapon belüli hisztik miatt nyilván nem stabil alapúnak ítéli meg a kapcsolatotokat. Vegyél vissza a hisztiből! Egy pasit sem lehet hisztivel irányítani, sokkal inkább a megértéssel, elfogadással és türelemmel (addig a fokig, íg megérdemli).

nov. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Általánosan nem jellemző az hogy valakinek 3-4 munkahelye legyen, itt nem egy munkáról van szó, ami fix időben hétköznapi elfoglaltság. Ráadásul ő is beismerte h nem kezelte jól a hirtelen kevés idejét, amit ha nem jól oszt be érzékelek. Nem hiszti volt a megoldás, de se én se ő nem kommunikált jól.
nov. 15. 01:12
 8/22 anonim ***** válasza:
32%
Igazat adok a 6-osnak a párommal mi nem terveztük az össze költözést , hanem megtörtént magától
nov. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%
Sok sikert hozzá, most még reménykedsz...
nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
Munka kerulo jobban illene hozzad lenne temerdek szabad ido, atgondolnam a helyedben.
nov. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!