Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt szilveszteresztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt szilveszteresztek a párotokkal? Normális ha ő bulizni menne meg céges partikra én meg otthon maradok ? Meg úgy egyébként csak leírnám ami nyomja a lelkem, köszönöm.. Van itt olyan akinek munkamániás a párja?

Figyelt kérdés

Én 21 vagyok, a párom 24. 3 éve leszünk együtt. Idén azt mondta lehet céges szilveszteri buliba megy vagy haverokkal isznak. Ő extrovertált, én introveltált. Én karácsonykor, szilveszterkor otthon vagyok anyukámmal. Nem csinálok semmi extrát. Buliba nem járok, még sose voltam, ha a szalagavató bál nem számít annak (e az sem az enyém volt amúgy meg ballagási bulim se volt a covid miatt..) szóval úgy tényleg nem voltam sehol és nem is megyek szerintem soha.. Nincsenek barátaim, barátnőim, csak a párom ő viszont rengeteget dolgozik és mellette alig jut ideje rám.. Ez miatt sokat panaszkodok hogy foglalkozzon velem is, ő viszont a munkát választotta, azt mondta szakítanunk kell mert nem jut ideje rám, pedig szeret, és szeretne velem lenni de fontosabb neki a biztos anyagi háttér és hogy a jövőbeli családjának megélhetést biztosítson.. Ami amúgy nem baj, sőt nekem ez vonzó is hogy ilyen és erre gondol. De kértem hogy ne szakítsunk, mert mindketten szeretjük egymást, csak ahogy ő is mondta jó emberrel rossz az időben talákoztunk mert neki most a jövő és karrier építésre kell koncentrálnia. Én nem állok készen a szakításra, nem akarom elengedni. Ő a mindenem.. Ő sem akarja, de azt mondta jobb lenne nekem nélküle, mert nem vagyok vele boldog, mert nem tud velem annyit foglalkozni amennyit megérdemelném, és hogy nem akarja rabolni az időmet, azt akarja hogy boldog legyek... De én boldog vagyok, amikor úgy érzem hogy kapok vissza valamit abból amennyit beleteszek a kapcsolatunkba. Meg amúgy sem lehet az egy kapcsolatban hogy folyamatosan egymásra koncentráljunk, vannak ilyen fázisok amiken át kell mennünk. Az első ugye a megismerkedéskor folyamatosan együtt lenni sűve főve, cukiság, a MI fázis. Aztán az egyik fél elöbb utóbb átlép az ÉN fázisba, jobban magára koncentrálva. Majd ezt követi az ŐK fázis, másokra, barátokra is odafigyelve. Aztán ezek felváltva. Én így tanultam valakitől. Sajnos általában nincs olyan hogy egy pár mindkét tagja ugyanabban a fázisban lenne, én még a MI fázisban vagyok, holott a párom már nem... Szóval ez normális, megértem, a jövőépítését is megértem.

Nektek erről mi a véleményetek ?



2022. dec. 8. 00:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem téged tekint a jövőbeni családjának. Úgy tűnik, már nem izgalmas számára a kapcsolatotok.


És még túl fiatalok is vagytok, hogy ez végleges legyen.



Neked csak annyit tanácsolnek, hogy azért egy két barátnőd legyen. Nagyon nagyon szegényes az olyan élet, ahol csak a párod létezik számodra (holott fordítva abszolút nem így van), és a párkapcsolatok gyakran mennek gallyra sokszor pillanatok alatt is.


Ha menni akar a barátod, engedd menni. Abból amit leirtal, ő már nem ragaszkodik ehhez a kapcsolathoz. Bőven nem. Sajnálom.

2022. dec. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg az is lehet, hogy van valakije és ilyen finoman akar leepiteni.
2022. dec. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled kepzeli a jovot, amit meselt neked az csak felrebeszeles, mert nem akarja hogy hisztizz, vagy hibaztatni
2022. dec. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Én nem bírnám. Mármint a párod helyében. Oke, hogy az embernek legyen fontos a parja, de neked a srácot kívül konkrétan semmi életed nincs. Nincsenek barátaid, mem csinálsz semmit, tanulsz vagy dolgozol legalább? Nagyon akaszkodonak tűnsz, ezt hosszútávon senki nem fogja bírni.

Ráadásul 3 éve együtt vagytok, te 18 voltal, ő 21, 99 szazalek, hogy nem egymás mellett fogtok megoregedni, amikre ő is tett utalást a jövőbeli családja kifejezessel. Nem véletlen úgy mondta, hogy jövőbeli csaladotok.

Nekem úgy tűnik, hogy ő a munkába menekül az elől, ami otthon várja.


24N

2022. dec. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem hálisten. Mert dolgozik.

Tavaly osszevesztunk szilveszterkor. Most legalább megúszom. Nem akarok vele szilveszterezni semmiképpen.

2022. dec. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Alap hogy együtt. Szilveszter éjjel jöttünk össze szóval nekünk évfordulós program is.
2022. dec. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a normális. Nálunk pl belefér. Volt, hogy munka miatt voltunk külön, tavaly meg amiatt, hogy nekem semmi kedvem nem volt elmenni, egy cseppet sem mozgat meg a szilveszter. Őt meg elhívták a barátai. Ő elment bulizni én 10kor már aludtam 🤷🏼‍♀️. Mások meg el sem tudják képzelni, hogy bárhová külön menjenek. Akkor van baj, ha a két igény nem egyezik és nincs kompromisszum.
2022. dec. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én egyetemre járok. Ő dolgozik. Vállalkozása van, több munkahelye.


Szeretem, csodás élményeket éltünk át együtt, és még sokát átélhetnénk... Nem akarok vele szakítani.


Barátokat szerezni meg nem tudok, vagyis vannak akikkel néha beszélgetek órák elött az egyetemen de egyikkel se beszélek utána vagy nem irogatunk. Ráadásul ők messze laknak és ha nincs suli akkor hazamennek. Meg van egypár kivétel de sokuknál azt érzem amit a gimiben is éreztem hogy felszínes barátok, olyanok aki nem segítenek utána hogy én segítettem nekik, nem keresnek fel, nem hívnak el ide oda, vagy plázacicák vagy krvák és az ilyeneket nem bírom... Velük ezért szakítottam meg minden kapcsolatot érettségi után. A legjobb barátnőm konkrétan elfelejtett szólni hogy iskolát vált, azóta szóba sem állt velem. Szóval rossz tapasztalataim vannak.

De a párommal mindent megtudunk beszélni, elmondhatok bármit, nem ciki, ő megérti, ismer engem, ismeri a multam tud mindent rólam. És félek ha elveszítem akkor a páromat és a legjobb barátomat veszítem el egyben. Ráadásul mégegy olyan pasit aki úgy néz rám mint nőre is és barátra is nem fogok találni. Nagyon csúnya vagyok. Kissé kövérke (75kg 166 cm), csak nem ott pufi ahol kéne. Az arcom pedig nagyon heges, vörös, tele van pattanás szerű kidudorodó hegekkel, ezzel már 9 éve foglalkozom és orvosokhoz járok, de még nem sikerült megoldani. Tehát nagyon csúnya vagyok és nem fogok találni mást aki szépnek látna 😔

2022. dec. 8. 10:19
 9/20 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan, mintha csak a félelem tartana benne a kapcsolatban. Nem lenne más, más nem szeret, stb… én meg olyan embert nem láttam, akinek önhibáján kívül ne lettek volna barátai.
2022. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

De ez nagyon nagy a baj, hogy csak és kizárólag ő létezik számodra, ráadásul ő a minden is egy személyben.


Ez azert rohadtul veszélyes, mert ha egy szép napon eléd áll, hogy drágám ne haragudj, de beleszerettem valakibe (én sajnos így jártam pár éve) akkor mit csinálsz? Mindent veszítesz egyszerre?


Nem alapozhatsz mindent egyetlen emberre, aki ráadásul kifelé kacsintgat ebből a kapcsolatbol az elmondottak alapján.


Családban legalább van valaki, aki melléd áll, ha történik valami nem kellemes?

2022. dec. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!