Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több dologban is hazudott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több dologban is hazudott a párom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Először is hazudott az életkorában, azt mondta, hogy 32, amikor valójában 33. Oké, 1 évet tagadott csak le, de ennek mi értelme volt?

Másodszor megígérte, hogy elmegy STD szűrésre, mert rengeteg partnere volt már, tudta, hogy nekem ez fontos, hetekig ígérgette, hogy megy, megvolt az időpontja, majd nem ment el. Rákérdeztem tegnap és bevallotta, hogy nem ment el soha, ebben úgymond nem hazudott, csak el akarta sunnyogni, azt remélte, hogy nem fogok rákérdezni és megússza.

Ami talán a legjobban fáj, hogy amikor mi elkezdtünk randizni, neki volt egy szexkapcsolata, amit szintén elhallgatott. Tegnap bevallotta ezt is, hogy ő többet érzett a lány iránt, de a lány nem viszonozta az érzéseit, valamint azért lett vége a dolognak, mert a lány kiköltözött másik országba. Ergo nem is rajta múlott, hogy a dolognak vége lett, hanem a lányon. Ekkor én már képben voltam, velem randizott. Eléggé pofán csapott az igazság, úgy érzem, hogy ha nincs ló, jó voltam én is, mint szamár. Persze a mentegetőzés ment, hogy közben engem nagyon megkedvelt, és azzal a lánnyal csak szex volt, míg velem össze is jött, és hogy köztünk milyen jól alakultak a dolgok, amúgy is kidobta volna a másik csajt blablabla.

3 dologban is kiderült, hogy nem volt őszinte, hatalmasat csalódtam benne, teljesen megingott a bizalmam vele kapcsolatban. Ráadásul csak 2 hónapja ismerem, nagyjából másfél hónapja vagyunk együtt, nem tudhatom, hogy mi másban hazudott. Ilyen rövid idő alatt ez szerintem rengeteg dolog, mert én soha nem hazudtam neki semmiben.

Hogyan tovább?

26N



nov. 15. 06:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizalom nélkül semmi értelme. Ráadásul nekem úgy tűnik, hogy mióta ismered, egyik hazugság jön a másik után. Ki tudja, hogy miben hazudott még.
nov. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem ezért szakítanék, hanem azért, mert nem szeret és nem is fog megszeretni. HA már a másikról beszélget ennyi idő után, akkor vége.
nov. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nekem ezekből egy is elég lenne, hogy többet ne keressem...Aki már most ennyit hazudik, azzal minek kezdeni? Látszik, hogy nem okoz számára nehézséget a másikat tévedésben tartani vagy egyenesen hazudni, sőt átverni (STD teszt). Akkor meg minek? Hogy állandóan kétségek között élj, meg kétkedve fogadj tőle minden megnyilvánulás és kijelentést? Menjen, aztán hülyítsen mást...
nov. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Hogy tudtok ilyenekkel összejönni
nov. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Az egész felhozatalból ő volt a legjobb?
nov. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Szerelem. Ezt nem kell magyarázni
nov. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig kis hazugságokkal kezdődik... Nem érdemes vele maradni, ha a bizalom megrendült. Nekem is volt amúgy a koráról hazudó barátom, én sem értettem, egy évvel idősebbnek mondta magát. Mintha annyira számítana... És hát nem ez volt az egyetlen hazugsága, még ismerkedés alatt bevallotta, hogy nem igaz, ott kellett volna offolnom. Aztán egy másik exem csinált olyat mint a te palid, hogy egy lányról hazudott. Azt mondta, járt vele, közben kiderült, hogy soha, csak szerelmes volt belé. És ennél csak durvábbakat hazudott.


Ez egy spirál amibe belekeveredett és soha nem fog megváltozni.

nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap alatt 3 hazugság? Hát szerintem kicsit sok. De természetesen Te tudod. Viszont szerintem nem nagyon érdemes ezt a kapcsolatot folytatni.
nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A bizalom az alapja mindennek, szerintem enélkül feleseleges folytatni. Ennyi mindenben hazudott, miben fog még? Csak bátrabb lesz, ha elnézed ezt neki.
nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kuka

Hidd el ezen mentem végig csak én 2 évig húztam. Te ne kövesd el ugyanezt a bakit kérlek!

nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!