Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom hazudott nekem egy olyan dologban ami nekem nagyon fontos, és nem tudom hogy ere hogy reagáljak. Ti mit tennétek ha egy olyan ember akiben meg bíztok hazudik nektek egy számotokra fontos dologban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ szerintem, hogy milyen fontos dologról van szó.
2011. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csalódnék benne. A csalódás pedig általában egyenlő a szakítással. Persze nem tudom, milyen kaliberű ügyről van szó.. Ha mondjuk eltitkolta, hogy házas volt/gyerek van, akkor egyértelműen másnak akart látszani a szememben, tehát nem is ismerem igazán: szakítás. Ha viszont arról van szó, hogy antialkoholistának állította be magát, de közben pénteken elment sörözni a haverokkal az kicsit más tészta. A hazugság mindenképpen hazugság, de van ami megbocsátható, és van ami nem.
2011. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Már megtörtént. Elküldtem a p*csába, aztán kegyetlenül megaláztam egy olyan dologgal ami számára fontos. Így kvittek voltunk. Azóta nem csinál ilyet, bár elkönyvelt érzéketlennek.
2011. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, attól függ, miben hazudott. Én nagyon nehezen viselem a hazugságot, le is szoktam tisztázni egy új kapcsolat elején, hogy én őszinte leszek, és tőle is ezt várom el, ha ezt ő nem tudja megadni, inkább hagyjuk. Sajnos volt rá precedens, hogy ennek ellenére hazudott az illető, így ha valóban komoly a dolog, akkor akár a kapcsolat végét is jelentheti.
2011. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Meg beszéltünk egy dolgot ketten hogy az a dolog be fog következni és ő ezt csak azért mondta hogy én ezzel egy ideig ne "zaklassam" őt és ne rágódjak ezen

én sosem hazudtam neki és sokszor e gondolkoztam hogy vissza kéne vágni de akkor meg csak bűntudatom lenne

2011. máj. 25. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:

ez nem hazugság. megbeszéltetek valamit ami MAJD egyszer bekövetkezik,te meg mégis zaklattad tovább,nála meg borult a bili. teljesen jogos.


bosszút állni? látszik h nem szereted őt

2011. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szerintem azt te nem tudhatod hogy mit érzek. és mint láthatod azt írtam nem tudnék olyat tenni vele.
2011. máj. 26. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!