Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lerib.ancozott a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lerib.ancozott a barátom, mert csókolóztam korábban másokkal is. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtünk, 16 voltam, ő 19. Ő az első csókunk után bevallotta, hogy neki ez az első volt és még randizni sem ment el senkivel, de nem is tetszett neki senki eddig. Én megmondtam neki, hogy kapcsolatom még nem volt, de már csókolóztam. Akkor ez annyiban maradt, most viszont történt valami.


Hallgattunk egy zenét amiben benne volt hogy első szerelem. Kérdezte, hogy nekem ő-e az első szerelmem, mondtam, hogy igen. Azt mondta, hazudok, hát akkor mi volt az a csók? Amikor ezt beszéltük nem mentem bele jobban a témába, úgyhogy ő most tudta meg, hogy nem csak egy csókom volt, hanem több sráccal is csókolóztam és nem szerettem őket, vagyis volt amelyik randi volt csak aztán nem lett belőle kapcsolat, meg volt olyan akivel egy házibuliban történt. Azt mondta, ha ezt azelőtt tudja, hogy összejövünk, nem jött volna velem össze, mert rib.ancnak tartana, és hogy amúgy is zavarta eddig is, hogy nekem nem ő volt az első csókom, most meg nem tudja mit gondoljon... Elsírtam magam annyira rosszul esett, akkor már nem folytatta. Én őszintén nem érzem halálos bűnnek ezt, hogy 16 éves koromra már csókolóztam másokkal is, pláne nem ribi dolognak.


Nem tudom hogy maradjak vele együtt úgy, hogy ezt gondolja rólam... Azokat szidta már párszor akik "meg vannak b.aszva" tiniként, mondta is, hogy örül, hogy én fiatalabb vagyok mert ha vele egyidős lennék tuti nem lettem volna szűz, amúgy ezzel sem értek egyet ha valaki szexel tizenévesen, de ez most főleg kiborított...


nov. 15. 10:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tovább? Szakíts vele!


Ribinek tart, beteg a fejére. Azt akarod, hogy tovább ribizzen, bántson lelkileg, akár testileg is, vagy micsoda?

nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora vadbarmot

Szerintem nem kérdés mit tegyél

nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj. Tiltsd is le mindenhol, mert sajnos simán benne van, hogy az ilyen beteg barom zaklatni fog utána.
nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"Elsírtam magam annyira rosszul esett"

Ha valaki nem fogad el és úgy megbánt, hogy sírnod kell, azzal semmi dolgod többé.

nov. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Irígy csak🤣

Az ilyenek a saját bajukat vetitik ki a masikra.

nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan tovább? Kidobod a frászba, és keresel egy normális férfit.
nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

1. lehetőség: Vele maradsz és elfelejted amit mondott, és boldogan éltek míg meg nem haltok, de ha vele maradsz akkor többé ne panaszkodj.


2. elhagyod. és keresel egy értelmesebbet.

nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Pitiáner kretén ha ilyeneket mond.

Mindenkinek van múltja,van akinek nyilván később kezdődnek

az ilyen dolgok,van akinek korábban,de emiatt senkit nem lehet

elítélni.A következő nője őt is le stricizné mert te voltál neki,

ő meg még mondjuk senkivel se addig?Nevetséges.

nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Túl fiatal vagy ahhoz, hogy ilyen ostoba, komplexusos emberrel maradj.
nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
Gyerekek vagytok.
nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!