Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja annyira a lányokat, ha valaki leribancozza őket?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor olvastam már itt, hogy a lányok panaszkodnak, hogy ha lefekszenek ennyi idő után, vagy amannyi fiúval, akkor máris kapják az áldást a többiektől. Én visszakérdeznék: És akkor mi van? Biztos sokan gondolják most, hogy hülye vagyok, de kifejteném az érveimet.


1. Manapság már annyira trágárrá vált a közbeszéd, hogy ezeknek a szitokszavaknak semmi súlya nincs. Rendre elhordják egymást a nők mindennek, illetve a férfiak őket,

ha pl. nem adják meg az elsőbbséget, meglökik őket, eléállnak a zöldségesnél, stb...

Ismerek olyan csajokat, akik egymás legjobb barátnői, a rendszeres üdvözlésük azonban:

"Szevasz, te k...!

Mi van, te ribi?"

Igaz, egyik sem a finom stílusáról ismert.


2. Ma már semmiféle társadalmi következménye nincs ennek. Régen a könnyűvérű nőket kiközözösítette a társadalom. Ma legfeljebb összesúgnak mögötte páran és ennyi.


3. Egy mai öntudatos nő simán ki tud állni önmagáért. Tele van a mai világ céltudatos, önbizalomtól duzzadó nővel, akik azt tesznek, amit csak akarnak. Hogy csak egy példát mondjak, itt van mindjárt az egyik távolabbi unokatesóm. Neki volt legalább 20, de inkább 30 fiúja, mire megházasodott és csak ennyi az, akikről tudok. Mégis, soha senki nem mert beszólni neki, sem az ismerősi köréből, sem a családból, mert mindenkit leugatott.Amikor egyszer megkérdeztem tőle, hogy mire jó ez az egész, hogy úgy váltogatja a palikat, mint más a nadrágját, azt válaszolta, hogy a nadrágokat is felpróbáljuk, mire megtaláljuk a legmegfelelőbbet.


Egyszóval, minek kell olyan nagy ügyet csinálni ebből? Ennél messze rosszabb dolgok is vannak a világban, elég ha azokra gondolunk, akik valamilyen testi hiba vagy egyéb apróság miatt napi rendszerességű céltáblái a gúnyolódásoknak és nekik még az élvezetek kárpótlása sem jut. Nos?


2011. jún. 2. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
-___- had tájékoztassalak valamiről szakikám. 1. az más ha a legjobb abrátnőd ribancoz le mert aze gész másmilyen mint ha egy fiú ribancoz le.
2011. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

ja,akkor ha ezután valaki csak úgy hasból leribancoz,azt fölse vegyem,mert ígyis úgyis gyakran használják ezt jelzőként a nők többségére.

az a robanc aki pénzért csinálja,a többi csajra meg nemtudnak más negatívumot mondani,hacsak nincs egy testi hibája.pl kövér.ha kövér nő kerül egy ilyensfajta konfliktusba(tolakszik stb.)akkor az kajak koca lessz.de ha egy bombázó vagy szép nőre milyen ronda jelzőt lehetne mondani?

ribanc.

van akit zavar,van akit nem.én szívem szerint inkább vagyok koca mint egy társadalmilag lealacsonyított lény.

ennyi.

2011. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul látod a világot! Szerintem nem kéne általánosítani, ugyanis igenis a legtöbb igazi nőnek van tartása és teljesen jogosan akad ki ha lek*rvázzák! Csak az a baj, hogy egyre kevesebb az "igazi nő"...
2011. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
nem olvastam el ezt a regényt, de mindenki az igazságra sértődik meg a legjobban
2011. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

azért mert!


ők nem k*rvázhatják le és rib@ncozhatják le a pasikat!


Max szemét disznó, köcsög g*ci, f@sszopó g*ci.. :)

2011. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

első:

Mégis, mi a különbség közte? Nem jelent semmit. Ha pedig nagyon nem tetszik, elküldöd a srácot az anyukájába. Sokan meg is teszik ma már.

2011. jún. 2. 21:18
 7/15 A kérdező kommentje:

21.18

Így van! Most mégis, mivel jobb az, amikor téged meg szánalmas balf..-nak neveznek? Vagy megkérdezik, hogy néztél már tükörbe, te ocsmány féreg? Rengeteg csajnak ilyen és még durvább stílusa van. Az talán nem ugyanolyan vagy még fájdalmasabb?

2011. jún. 2. 21:22
 8/15 A kérdező kommentje:

21.15

Pedig elolvashatnád, mert szerintem érdemes!

2011. jún. 2. 21:23
 9/15 anonim ***** válasza:

20:18-as vok.


dede pontosan!


Sőt szerintem a nők még sokkal ocsmányabbúl képesek beszélni, és képesek vérig megsérteni valakit, sőt annyira h az elő se merészkedjen baseballsapka nélkül...mert azt mondják neki h olyan csúnya....


persze ezt csak az érzékeny lelkű srácok veszik komolyan....De van amikor az is!


DE! Ha valakit lek*rvázunk vagy rib@ncozunk, az egyben azt jelenti h külsőre nem rossz csaj mert sok pasija volt, csakhát rübíííííííííííí

2011. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Attól hogy sok pasija volt, nem lesz ribanc, ha nem úgy viselkedik. Anyám... engem naponta ler.bancoznak csak azért, mert sok fiúbarátom van. Ettől leszek én ribanc? És ha nem vagyok csontkollekció, akkor egyből dagadt k.rva leszek?

Milyen alapon mondod meg nekem Te, kedves kérdező, hogy mit tűrjek el és mit nem?


ad1: Aki lek.rvázza a barátnőjét, az hülye.

ad2: Nincs társadalmi következménye? Ribancozz le a roma lányt/nőt, kíváncsi vagyok, megéled-e a holnapot...

ad3: Nagyon sok nőt úgy r.bancozznak le, hogy nincs valóságtartalma. Csak elbutult társadalmunk erre képes: bántani a másikat; ha kövér, ha sovány, ha szép, ha csúnya, ha szűz, ha nem. Csak, akit ler.bancoznak, az visszaszól. Akit lekövéreznek sokkal kevesebbszer meri kinyitni a száját.

2011. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!