Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha nem szeretném,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem szeretném,hogy a párom levágassa a haját?

Figyelt kérdés
A párom fiú, és le szeretné vágatni a haját kopaszra,tudni kell róla,hogy átlagos a haja szokásos fiús. És a minap felhozta,hogy leszeretné vágatni a sapka elnyomja és neha elis alussza nyáron még praktikus is lenne neki. De én nem szeretném, 1-2mm re gondolt. Mit tegyek ellene? Ő sem szeretne ha én levágatnám a hosszu szőke hajam. Mert felhoztam neki hogy akkor az enyém is vágjuk le ilyen rövidre.

nov. 15. 11:58
 1/9 anonim válasza:
77%
Ugy erzed a megfelelo kategoriaba irtad ki a kerdest?
nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Félre nyomtam
nov. 15. 12:22
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Mást ütnek vágnak. Vagyis tényleg komoly problémái vannak. Te meg "hajnyírás" miatt picsogsz. Te most tini vagy, vagy agyilag zokni?
nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz én sem akartam exemnél aztán azt mondta hogy én őt lekorlátozom... Pedig a kopasz fej senkinek nem jön be
nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha kopasz lesz azt meg kenegetnie kéne. Annak utana nezett?

Amugy volt hogy az en parom mas frizurt csinaltatott magának ami nekem nem jött be siman kifejeztem ogy sztem tulzás(40 evesen csíkok vágva a hajába meg ilyenek..)aztán siman visszanövesztette es ennyi volt.

nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az túlzás, hogy senkinek nem jön be a kopasz fej, mert szerintem valakinek jól áll. Ha tetszeni akar neked, szerintem be fogja látni, hogy ez is fontos szempont, aztán majd 1-2 hónap alatt visszanöveszti. És igen, ha szeretnéd, te is azt csinálsz a hajaddal, amit akarsz. Mondjuk bosszúból öngól levágatni, mert egy derékig érő haj viszont csak évek alatt nő vissza. De szerintem kell néha kísérletezni, megújulni, új külsőt kipróbálni, és nincs azzal baj, ha nem marad mindig ugyanolyan valaki.
nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A párod döntése és teste a sajátja, amit illene tiszteltben tartanod. Természetesen, elmondhatod a véleményed, de befolyásolni nem illendő. A hajviselet pedig nem maradandó, illetve egészséges haj esetén visszaválthat, amennyiben nem tetszik neki.

Nőként Te mennyire engednél beleszólást a haj vagy ruhaviseletedbe? Általában a nők jóval rugalmatlanabbak ezekben a kérdésekben, de úgy gondolják, ők viszont lazán eldönthetik és befolyásolhatják a férfi haj, szakáll, ruhaviseletét, stílusát. Nem elgondolkodtató?

A párkapcsolat egyik felet sem jogosítja fel a másik fél megváltoztatására! Viszont a emberek változása természetes, amit illik elfogadni, vagy nem, akkor pedig jöhet a kérdés, együtt vagy külön úton tovább. Ezek egyéni döntések, itt a GYIK-en nem adhat erre senki jó választ. Főként felületes adatok alapján!

A jó viszony okán, hagyd a másikat kiteljesedni! Majd ő eldönti, mi tetszik neki, mely irányba szeretne változni! A döntését pedig önmagának kell meghozni, vagy éppen módosítani a saját tapasztalása által.

nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vágasd le akkor tényleg te is ugyanolyanra.
nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert a pasid levágatja a haját, te még ne vágasd le a tiéd, mert neked se fog tetszeni, nem csak neki... Ezzel csak magadat szivatnád.
nov. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!