Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Slimeot szeretnék csináli de...

Rafael:) kérdése:

Slimeot szeretnék csináli de nem tudom hogy mennyi folyékony szappan kell bele mert én úgy szeretnémhogy teszek hozzá egy kis szines mosogatoszert már csak azt nem tudom hogy hütőbe tegyem el 2 napra vagy egy száraz helyrre? ötlet?

Figyelt kérdés
Ha van ötleted segíts légyszives!!

2017. szept. 19. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a kérdéshez hogy jön ide a GTA? Ha a kérdésed nem a megfelelő emberekhez jut el, akkor teljesen feleslegesen írsz többet és már embereknek is idegesítő lehet az, hogy olyanok vannak a figyelt kérdéseiknél, amikhez semmi közük sincs.
2017. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudod csak azert hogy csak hamar kapjak választ de bocs ha ezzel a kérdéssel furán érzed magad
2017. szept. 19. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előbb írtam le: Ha a kérdésed nem a megfelelő emberekhez jut el, akkor nem fogsz több választ kapni -.-
2017. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mortal Kombat kérdést kerestem, és ezt találtam .__.

Amúgy meg szerintem hűtőbe tedd.

2017. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi sikerült ;)
2017. szept. 20. 21:40
 6/6 anonim válasza:
Szia,meg tudnád mondani,milyen arányban sikerült? :)
2017. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!