Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma reggel értem haza az 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel értem haza az 1 hetes külföldön való tartózkodásomról (munka miatt) és arra jöttem haza, hogy a barátnőm feldíszítette a karácsonyfát, ez nem túl korai?

Figyelt kérdés

Nem akarok felesleges konfliktusokba belemenni, ezért ha manapság ez a normális, akkor legyen, csak nekem nagyon nagyon fura, és egyáltalán nem hoz meg semmilyen hangulatot November közepén ez a karácsonyfa.


Egész eddig december első napjaiban szoktuk elővenni, és rá pár napra feldíszíteni a fát.


nov. 16. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk még fánk sincs...

Ez nagyon korai.

Decemben közepén szoktuk venni, a férjem pár napra rá szokta lefaragni (bazi nagy, igazi fenyőt a gyerek miatt mert imádja). És 23.án szoktuk feldíszíteni.

nov. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátnődnek agyára ment a hiányod
nov. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Grizesteszta ***** válasza:
Szerintem ez szokás kérdése. Nekem ez is fura: december első napjaiban szoktuk elővenni, és rá pár napra feldíszíteni a fát. Én 23-án este vagy 24-én reggel szoktam fát díszíteni, a családi programok és egyéb teendők függvényében. Valószínűleg ő szereti a hangulatot, a fényeket, unatkozott/ráért nélküled, stb. Miért ne örülhetne neki már karácsony előtt is, ha ő úgy szeretné és téged meg nem zavar nagyon? Ha zavar, akkor érdemes beszélni róla, egyébként hagyd a fenébe!
nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Egy picit zavar, a decemberi időpont is eléggé korai szokott nekem lenni, de mivel a barátnőmet boldoggá teszi a készülődés, ezért sosem akartam ünnep rontó lenni.


Amikor elérkezik a karácsony, akkor annyira nagy ünnepi hangulattal már nem szokott eltölteni a karácsonyfa, meg a dekorációk, picit beleszoktam addigra fásulni, de végülis az ünneplés a családdal mindig visszahozza a hangulatomat.


Most viszont picit soknak tűnik nekem, hogy November közepétől Január közepéig állni fog a feldíszített fa a lakásban, de nem akarok ezért konfliktust.

nov. 16. 09:40
 5/15 Kitana. ***** válasza:
Nekem nem fura, ha kint lennének a fák itt a közelben, ahol szoktak, már én is vennék :DDD Korán van, de ilyenkor már bőven veszik az emberek az ajándékokat, sokakat látok már díszekkel hazamenni. Szerintem ha nem lenne ez a meleg kora őszi idő, hanem normális, régi november közepe lenne, akkor jobban lehetne érezni a hangulatot is, ilyen szeptember végi időjárással tényleg kicsit nehezebb.
nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát, ha még havas idő lenne, úgy ahogy meg tudnám érteni, de mostanában inkább tavaszias volt az idő, nekem még semmilyen szinten nem jutott eszembe a karácsony. Szerintem túlzásba esett.
nov. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

2 hét mulva meg kiszarad lehullik az osszes levele. Vagy vmi mű?

Nagyon ráér akkor.

nov. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Műfenyő.
nov. 16. 09:57
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nagyon gáz amit csinál.
nov. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más a szokás. Mi például mindig együtt díszítjül fel a fát 24-én reggel, ezért ez nekem is iszonyú korainak tűnik, de ha téged különösebben nem zavar, ne csinálj belőle problémát.
nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!