Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy állnátok hozzá,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állnátok hozzá,ha a pasitok rendszeresen azért kezdene el reggel zörögni,hogy felkeljetek,és kaját csináljatok neki?

Figyelt kérdés
Velem egyszer-kétszer eljátszotta,de kezd elegem lenni belőle.Hogyan tudom megelőzni,hogy ne csináljon belőle rendszert? Otthon megszokta,mert anyuci csinálta neki reggel mindig a kaját..Hát nekem nem áll szándékomban ilyen,mert akkor inkább gyereket vállalok,mint őt "babusgassam" ilyenekkel. Ráadásul hajnalban érek haza, és jó lenne aludnom.
2023. okt. 25. 12:58
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
98%
Annyira nem értem hogy ezek az életképtelen, gáz emberek hogy tudnak egyáltalán nőt összeszedni
2023. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
96%
Neki is a sxggéig ér a keze! Nem?
2023. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy irtózatosan kiábrándító ez a "felkeltem a cselédlányt, mert elkezdődött a műszakja" viselkedés. Aztán talán elgondolkozik
2023. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

Hát... zöröghet, előbb-utóbb megunja. Addig nyilván kellemetlen. De mivel kaját nem fog kapni a zörgéssel sem előbb, sem utóbb, így csak belátja egy idő után, hogy ez nem fog menni.

Cserébe megkérném, hogy ne zörögjön és ha tovább zörög, haragudnék rá, mert nem hag yaludni.

Az ételkészítés fel sem merülne.

2023. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
86%

Rugd ki. Ilyen gyokerrol nem hsllottam meg pedig eletem mar egyutt tobb pasival.


Soha nem csinaltam se reggelut se ebedet onallo dolgozo no letemre a velem elo pasimnak. Sose volt ez gond vagy kerdes.

2023. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem zöröghet, jó alvi vagyok😅
2023. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Hagy zörögjön majd megunja :)
2023. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
6%
Én csinálok reggeli, ebédet, vacsorát. De a hozzászolásokat olvasva velem nagy baj lehet. 😂
2023. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

#8

Az hogy valaki szivesen csinál, és hogy felkeltik a másikat hogy csináljon, két külön világ

2023. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki! Úgyse fog megváltozni érted inkább kidob ő téged. XD
2023. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!