Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet nem bántóan közölni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet nem bántóan közölni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy barátnőm kicsit kezd elszállni magától.


Együtt élünk, tényleg támogatom őt, tolom a közös szekeret.


Viszont ő kezd nagyzolni meg néha bántóan beszélni azzal aki segíti őt, vagy szívességet tesz neki.

Kezdi elfelejteni honnan jött és olyan dolgokat enged meg magának amit az otthoni fizetéséből nem engedhetne meg mert ennyi segítséget nem kapna es ezert kezd elszállni..


nov. 18. 16:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%

Már megint mindenki húzkodja le szegény kis hülye körmös csajt. Pedig ez az ő nyomoronc pasija. Csodálkoztam is, hogy ma még nem jött ide basztatni.

Már a 2. mondat után tudtam, hogy ő az.

nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem nagyzol, egyszerűen csak nem akarja, hogy beleszóljanak a dolgaiba.
nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Ne szóljanak bele de a segítség sok dologban és az ingyen kaja elfogadása az jó?!’

Valahogy ez undorító kettőssèg, akkor azt se legyen pofàja elfogadni.

Vagy a segítség jár de viszonzás semmi,Tisztelet semmi?

nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
38%

A segítségeket meg az ingyen kaját sem ő kéri szerintem. Ha meg nem akarja elfogadni az a baj...

Szerintem meg az az undorító, hogy a ráerőltetett segítségükkel felhatalmazva érzik magukat, hogy beleugassanak az életébe.

nov. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!