Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen ajánlattal ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen ajánlattal ti mit kezdenétek?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy lánnyal majdnem egy évet. Aránylag jó kapcsolatban, ritkán kisebb vitákkal. Április közepén minden ok nélkül szakított velem, úgy hogy a húsvétot együtt töltöttük. Érték mostanában elég súlyos lelki dolgok (szülő betegsége, vizsgák, stb.) de konkrétan én nem vétettem ellene semmit sem. Én azóta folyamatosan küzdök/küzdöttem érte, szeretem őt, hiányzik. Virágot vittem neki, próbáltam az elmúlt hónapban beszélni vele, eddig sikertelenül. Végül ma délután írt egy sms-t, hogy csak szexkapcsolatban benne lennék e ? Nyilván igazából nekem nem ez lenne a szándékom, hanem hogy visszakapjam őt, de jelen helyzetben nincs más lehetőségem akár csak arra sem hogy tudjak vele beszélni. Ő alapjában nem ilyen típus, nagyon az az érzésem hogy talán túl sok minden érte őt és nem képes egy normális kapcsolatra jelenleg. Egy ilyen csak szex dologból még alakulhat egyéb más is, például békülés és tovább folytatás? Ti mit tennétek, illetve mit csináljak? Egy személyes beszélgetés sokat segítene, ezért is örülök már csak annak is, hogyha találkozhatok vele.


26/F


máj. 12. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elkezdtek találkozni, főleg a szex miatt, akkor biztos lehetsz benne, hogy ki is békül veled.
máj. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

Noktol szokatlan ez a megoldas. Ugye ha ferfi mondana nonek, akkor csak a megalazo helyzetet latna benne mindenki.

Azt hittem mar, hogy valaki szinrelepett, de ezek szerint kizart. Belemennek, de meg akarnam tudni, hogy miert.

máj. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!