Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parkapcsolatomban nagyon boldog voltam, egészen addig még a volt pasim elküldte neki a videót amiben épp szex közben vagyunk. Fájdalmat okoztam neki, megbocsátott de érzem nincs túl. Az idő segíthet ebben? Vagy más környezet?

Figyelt kérdés

nov. 19. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg egy feljelentés? Neked is jól esne.
nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Max pénzbüntetés.
nov. 19. 11:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem, hogy tudsz TE fájdalmat okozni, mikor a volt pasid itt a bűnös... 😅
nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Fel kéne jelenteni a volt párod. Viszont a "fájdalmat okoztam neki" - gondolom a párodnak - nem érthető teljesen. Csalódott benned, hogy hagytad magad rászedni/ akartad a szexvideóra/t, vagy a hátad mögött csinálta az ex?


A te párodnak mi köze van a múltadhoz? Az ex zavarja inkább alapjáraton, piszkál titeket?


Mondjuk az holtbiztos, hogy nem fog túllépni a videón, se a volt párodon és szét fogtok menni úgyhogy tök mindegy, hogy hová mész vele, vagy mit csinálsz. Kevesebbnek tart az incidens óta, lehet még ribizlinek is és ha mindjárt kolostorba vonulsz akkor se mosod le magadról a "bűnöd" szerinte. Készülj fel rá, hogy tönkremegy a kapcsolatotok.

nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
A volt pasid kuldte el a mostaninak. De akkor a mostani pasid nem vol, vagy megis?
nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem az a lényeg, hogy mit kap, hanem hogy menjen végig a rendőrségi és bírósági procedurán, hogy megértse, hogy következménye van a tetteinek, hátha legközelebb elgondolkodik, mielőtt hasonló disznóságot csinál. Nem te okoztál fájdalmat a pasidnak, hanem a görény exed, semmi szégyellnivaló nincs abban, hogy privát (PRIVÁT) célra levideózzátok, hogy szexeltek, normális ember nem követ el bosszúból bűncselekményt.
nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Sok esze van a jelenlegi pasidnak, ha ezért besérül. Előtte is volt szexuális életed, gondolom neki is előtted. Te okoztál neki fájdalmat? Ő bocsátott meg? Érzéketlen egy tuskó. Inkább kézen kéne fognia, és támogatni, esetleg feljelentéssel is.
nov. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is szivasd vissza az exedet. Csinald, amit a 6os mond :D a tetteknek kovetkezmenyei vannak, e szerint siman fel is toltheti akarhova, mert feltekeny, hogy van uj pasid.
nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy hogy olyan videót küldött-e amiben az exeddel csalod a mostani párod, vagy egy olyant amiben a régi kapcsolatodban vagy és szexeltek....
nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es: ennyire csak nem idióta a kérdező, hogy ha az előbbi, akkor felteszi kérdésként ezt így... :D
nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!