Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szerint jó dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint jó dolog, hogy nincsenek barátnőim, meg azt szeretné, ha mindent elmondanék neki. Miért mondja ezt?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy jobb így, mert nincs aki tévútra vigyen engem, és kevesebb az esélye, hogy megcsaljam. Meg csak úgy kiveszi a kezemből a telefonom, és megnézi, hogy milyen oldalakat néztem rajta, és megjegyzi hogy milyen hülyeségeket olvasok. Ha neki nincsenek titkai előttem, nekem se legyen előtte.
ápr. 27. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy bántalmazásra hajlamos kisebbségi komplexusos pöts.
ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Paul Atreides ***** válasza:
100%
Mert egy kontroll mániás szemétláda aki már most korlátozni akar..
ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom tapasztalatbol. Ha lenne elfogadna. Ha nincs akkor orul neki. Mert a nok baratnoi szeretnek belepofazni mas kapcsolataban es addig mérgezik amig szet nem mentek vagy meg nem csaljatok egymast( nyilvan vannak kivetelek ) . Nagyon undoritoak tudnak lenni a sajat baratnoid, ha kapcsolatokrol van szo.


A tulzott feltekenysege az meg mar egy masik tema. De ha ennyire aggodik erted akkor beszeljetek meg a dolgot, mert konnyen lehet belole gond. Illetve , mennyire erezheti magat szeretve a kapcsolatban ha ennyire aggodik ? Lehet hogy neked is kicsit komolyabban kellene venned.

ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes neked, hogy így viselkedik veled? Én nem lennék vele.
ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert rajtad éli ki a kisebbségi komplexusait. El kéne hagyni.
ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És Te ezt el is törőd? Vicc..
ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy kiveszi a telefont a kezedből és még le is szól hogy hülyeségeket olvasol.


Elég bántalmazó kapcsolatnak tűnik már most. Az nem bízik a másikban aki saját magában sem bízik

ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak kontrolal. Én 22 éve vagyok a párommal semmit se ellenőrzik. Mi lenne ha munka miatt kellene utaznod? Azt se engedné. Hagyd ott. 41f
ápr. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Meg csak úgy kiveszi a kezemből a telefonom, és megnézi, hogy milyen oldalakat néztem rajta, és megjegyzi hogy milyen hülyeségeket olvasok."


Ez egyetlen esetben lenne normális, ha te 8-10 éves vagy, és ő az apád. Minden más esetben igen erős szakítási ok. Most még "csak" kontrollál, utána jön a pofon is, és még te leszel a rossz, mert "nem hallgattál rá".

Abban is egészen biztos lehetsz, hogy neki vannak titkai előtted. Ismertem ilyet, a pasi a menyasszonyának még a tej márkáját is megszabta, amit ihat, aztán amikor kibukott, hogy neki meg szeretője van, és a szerető terhes is, közölte a párjával, hogy "mit hisztizel, ez csak egy gyerek lesz".

Annak a lánynak ez kellett hozzá, hogy visszaadja a gyűrűt.

ápr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!