Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni ez alapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni ez alapján?

Figyelt kérdés
A barátom mutatott valamit a telefonján, együtt olvastunk egy cikket. Ő a kezében tartotta kissé felém fordítva, hogy én is lássam. Egyszer csak megrezzent a telefonja (messenger értesítès), ő pedig elrántotta a telefont. Láttam egyébként az üzenetet, az egyik fiú barátja volt, de mégis furcsa, hogy elrántotta. Arra gondolok, hogy valaki mással is beszélt, más üzenetére számított. Szerintetek?
nov. 20. 09:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, benne van a pakliban.
nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem kellene aggódni, rá kéne kérdezni, hogy miért reagált úgy és ha böffög valamit, nem mutatja magától, hogy kinek ír, mit ír szépen kirakni, mert ha nincs bizalom akkor fölösleges együtt maradni.
nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

abszolút! Teljesen jogosan akadsz ki, és nem kell sokat gondolkodnod! Ez a kapcsolat halálra van ítélve, ne is folytasd, dobd ki! Sem tisztelet, sem megbecsülés nincs ebben! Nagyon durva...

...hogy ennyire nem bízol a másikban, s meg sem kérdezed... ezért szakíts, hogy neki legyen egy olyan felesége, akivel meg van a bizalom.


Egyébként elránthatta, mert:

-várt egy nagyon fontos üzenetet

-neked karácsonyi meglepetést készít elő

-neked készít elő akármilyen meglepetést

-gyűrűt rendelt az eljegyzésedre

-megbeszéli apáddal a múlt heti hisztidet...


Szóval, ha nincs bizalom, akkor minek adod magad neki oda a szeretkezésben, s egy telefonképernyős ügybe meg hülyeségeket látsz bele...


45/F

nov. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell lehurrogni, pont ezért kérdezett meg minket!
nov. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, megmutatta azonnal kérés nélkül az egész messengert, hogy kikkel beszélt aznap. Nem olvastam bele, csak a nevekre néztem rá. Azzal beszél, akivel akar, csak az volt furcsa, hogy elrántotta, hiszen mi az, amit nem láthatok.
nov. 20. 09:24
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

3-assal értek egyet, természetes, hogy le van pontozva. :-)))

Én a fiú helyében kivágnám azt a nőt, aki már emiatt féltékenykedni kezdene.

Kontrollmániás nő vagy, kérdező, aki gondolatrendőrség módjára mindenről tudni akar.

nov. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményt 6-os, de ahogy a 4-es is írta, nem véletlen kérdezek! Elfogadom, ha valaki azt mondja, nincs igazam, de nem kell rögtön kontrollmániásnak nevezni, igenis furcsa, hogy elrántotta, persze lehet rá magyarázat.
nov. 20. 09:49
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha rejtegetni valója lenne, akkor szerintem:

- nem mutogatná neked a telefonját

- kikapcsolná messengeren a felugró ablakokat


Ha ezek ellenére mégis van valami titkolni valója, akkor nagyon buta.

nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

"Én a fiú helyében kivágnám azt a nőt, aki már emiatt féltékenykedni kezdene."


Én meg azt a pasit vágnám ki, aki berezel, ha megcsörren a telefonja. Valamit nagyon sumákol.Ja, hogy megmutatta, aznap kivel beszélt? Semmit nem jelent. Most meg már hiába mutogat bármit is, törölte, ha van valami.

nov. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még én ismerkedtem, akkor már volt mobiltelefon, de még nem volt okostelefon.

Soha elő nem fordult, hogy egymás telefonjait megmutattuk volna, bizonyítandó, hogy kikkel beszéltünk. Valahogy akkor ez mindenkinek a magánügye volt és nem akartuk egymást ennyire ellenőrizni.

Egy kapcsolat csak bizalmon alapulhat. Akinek a híváslistámat kell megmutatnom, az már nem bízik meg bennem. Mintha egy munkahelyen a főnök előtt kéne bizonyítanom, hogy munkaidőben csak munkaügyben telefonáltam.

nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!