Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni ez alapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni ez alapján?

Figyelt kérdés
A barátom mutatott valamit a telefonján, együtt olvastunk egy cikket. Ő a kezében tartotta kissé felém fordítva, hogy én is lássam. Egyszer csak megrezzent a telefonja (messenger értesítès), ő pedig elrántotta a telefont. Láttam egyébként az üzenetet, az egyik fiú barátja volt, de mégis furcsa, hogy elrántotta. Arra gondolok, hogy valaki mással is beszélt, más üzenetére számított. Szerintetek?
2023. nov. 20. 09:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%
#10 Ebben is van igazság, viszont itt az szúrt szemet a kérdezőnek, hogy az üzenetjelzés után a párja rögtön elrántott a telefont, mintha nem akarná, hogy lássa. Ilyenkor azért felmerül az emberben egy-két kérdés még akkor is, ha alapvetően nem féltékeny típus.
2023. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
És ha csak megijedt, mert váratlanul rezzent meg? De az is lehet, hogy vmi baráttal beszélt rólad. A 8-assal egyetértek, valószínűleg óvatosabb lenne, ha komoly dolgot rejtegetne. És kérés nélkül meg is mutatta, te meg még mindig pörögsz. Azt csak mellékesen jegyzem meg, nekem gáz akárcsak burkoltan is elvárni, hogy a másik mutassa meg a telefonját csekkolás céljából.
2023. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor túlgondoltam. Köszi a válaszokat!
2023. nov. 20. 12:01
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is elrántom a random felugró chatfejeket, ha éppen nem chatelek, pedig szingli vagyok. Szimplán idegesít, hogy kitakarja az oldalt.



Egyébként nem normális beleolvasni a másik ember üzeneteibe, se visszanézni, hogy kivel beszélsz. A chat olyan, mint egy élő beszélgetés, csak írásban. Gondolom nem raksz a párodra kamerát, hangfelvétel nélkül, hogy nap végén visszanézd, hogy kivel állsz szóba (elő beszélgetésekor ez lenne a chaten kivel beszélt megnézésének a megfelelője), illetve be se poloskázod, hogy visszahallhasd a beszélgetéseit, hogy kivel mit (ez a beleolvasás)

2023. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!