Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz néha meglepn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz néha meglepni valamivel csak úgy a barátnődet?

Figyelt kérdés

Exem is és a mostani barátom is olyan, hogy eszébe sem jut. Félreértés ne essék, nem drága ékszereket szeretnék kapni, csak pl nincs az, hogy csokival meglep vagy virággal, tudom a virágot sok lány nem szereti, én szeretem. Vagy hogy csak úgy felhívnak beszélgetni, ilyenre sem volt még példa. Én csinálom ugyanezeket, tehát csak olyat várok el, amit én is viszonzok. Egyik közös barátunk mondta, hogy vett egy nyakláncot a barátnőjének, akivel kb 2 hónapja volt együtt, kérdeztem mire kapta, azt mondta csak úgy. Én meg ott olvadoztam ezen a gesztuson, barátom meg mondta, hogy "úgy csinálsz, mintha nem költenék rád pénzt". Fogalmam sincs, hogy mosta össze a pénzzel, amúgy is amit költ rám az hogy néha elvisz valamelyik gyorsétterembe. Sétáltunk valami vásárban baráti társaságban, és az egyikük megszólalt, hogy itt a lehetőség venni nekem valamit. Tehát már a barátoknak is feltűnt hogy nem kapok semmit. Azt mondta a barátom hogy jaj pont erre gondoltam, hogy amíg nem figyel veszek neki valamit... Úgyhogy én direkt elmentem máshova, hogy vehessen, erre azt mondta, hogy ez Mikulás ajándék lesz. Tehát mégsem csak úgy ajándék, hanem ünnepre, még ha kis ünnep is... Amúgy nagyon vicces, a exem nőnapra sem akart venni virágot, úgyhogy másnap az apja unszolására bement egy virágboltba és mivel fogalma sem volt arról hogy mi a kedvenc virágom hiába mondtam ezerszer, ezért az eladó csaj amikor kérdezte, hogy milyet szeretne venni, akkor azt mondta, hogy az jó lesz amit éppen köt a virágkötő. Névnapomra adott csokit, amit az anyjával vetetett meg, büszkén mondta is, hogy most ne nézzek oda mert épp leadja a rendelést anyucinak...


Félek hogy minden férfi ilyen akit én ki tudok fogni, hiába kapnak a barátnőim random csokit gumicukrot sőt ennél nagyobb dolgokat is, nekem ez nem jár... Csak tudnám mi benne a nehéz. Én nem egyszer amikor boltban jártam eszembe jutott az exem vagy a barátom és vettem nekik chipset vagy csokit amit szeretnek...


nov. 20. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

"csak olyat várok el, amit én is viszonzok"

Nem várhatsz el semmit, nem vagytok egyformák. Más a szeretetnyelvetek, más a legfontosabb nektek.

Ha elmondod, hogy "úgy örülnék néha egy kis meglepetés ajándéknak", és ezután sem kapsz semmit, az már gond, akkor vagy nem figyel rád, vagy nagyon különbözőek vagytok.

nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megmondtam többször de semmi változás
nov. 20. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

"úgy csinálsz, mintha nem költenék rád pénzt"


Itt kezdődnek a problémák, sajnálja rád a pénzt. Gusztustalan egy megjegyzés, főleg, hogy nem jut el a tudatáig, hogy itt nem is a pénzről van szó, hanem apró kedvességekről.


Egyébként, a saját véleményem az, hogy ha magától nem ilyen, akkor kár erőltetni. Ezek után boldogsággal töltene el, hogy visz neked valamit? Nem éreznéd azt, hogy csak azért vitte, hogy férfi kifejezéssel élve: "ne hisztizz"? Nekem így már biztosan nem kéne semmi. Inkább ne vegyen nekem semmit, ha nem szívből adja.

nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A fickók ritkán értik az ajándékozást, mint gesztust. Én már vagy 15 éve együtt voltam a feleségemmel, amikor olvastam az 5 szeretetnyelv könyvet, és meg is jegyeztem a feleségemnek, hogy milyen érdekes, hogy egy csomó nő imádja az ajándékozást, ő meg nem. Mire közölte, hogy de, ő is. Én meg néztem magamra, hogy jól van faszagyerek.


Szóval azóta néha viszek csokit, szál virágot, jobban odateszem magam az ajándékokat illetően.

nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondod neki, és úgy se, akkor valószínűleg nem figyel rád eléggé.


Én mondjuk meg szoktam lepni a barátnőmet anélkül, hogy mondania kellene. Kifejezetten gyakran.

nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem nehéz.
nov. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A kulcstartómon még mindig lóg egy drót szívecske, amit az egyik exem hajtogatott. A legszebb ajándék🙂

Akivel utána összejöttem, ő meg mint a párod, szintén csak alkalmakra adott valamit. Egyszer "Fotoshooting" utalványt kaptam tőle. Hozzátette: "tudom, hogy nem szereted az ilyet..."🤣

nov. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!