Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál azért mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál azért mert a barátnődet megjelölte egy vadidegen pasi, és beszélgetnek?

Figyelt kérdés

Biztos, hogy a pasi társkeresési céllal írt rá, mert mi másért, és ami bosszantó, hogy nem érti a csaj, hogy ez engem miért zavar, mert csak beszélget, és majdnem felháborodott, hogy megtiltom neki? Nem fogja fel, hogy eleve nem is kellett volna visszajelölnie, vagy közölni vele, hogy bocs van már valakim.

Érdekes kapcsolat a mienk, mert pár éve amolyan szeretői viszonyban voltunk, de most mindketten egyedül vagyunk, és mivel tartottuk a kapcsolatot, így nemrég összejöttünk. De arról nem volt szó, hogy mellettem elkezd ismerkedni.


2023. júl. 2. 22:24
A kérdező szavazást indított:
Igan, szakítanék.
Nem zavarna, ha csak beszélgetnek.
19 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Szeretobol nem lesz parkapcsolat…
2023. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Engem aki megcsalt ő viselkedett állandóan így tehát igen
2023. júl. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csinálna ilyet, mert szeret.
2023. júl. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeretők voltatok és most se tart többre. Egyébként ha foglalt nővel feküdtél le és más kapcsolatát tetted tönkre akkor meg is érdemled !


Ahogy előtted keresgélt mások után úgy folytatja melletted is.

2023. júl. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!