Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarta megnyitni a gépen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarta megnyitni a gépen a facebookot, megcsalhat?

Figyelt kérdés

A barátnőm a laptop elott ult es megkert, hogy kuldjek at neki egy fajlt. Miel egymas mellett ultunk a kanapen, ugyan nem nezegettem, de lathattam, mit csinal. Mondtam neki, hogy mar atkuldtem egy oraja messengeren, nezze vissza.

Erre azt mondta, hogy nem akar facebookra belepni geprol, kuldjem at ujra emailben…

Szerintetek? A telefonjan szokta nyomkodni elottem is, nem tunt fel, hogy rejtegetne.


nov. 24. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálok asztali gépen belépni, be kell írnom a jelszót, amit kb nem is tudok. Kértem már e miatt linket mailben ugyanígy.
nov. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gáz vagy nem gáz, én sem tudtam egy időben a jelszavam, nem akartam belépni gépen.
nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a tabletemen sosem lépek be Facebookra. Igazából nincs rá konkrét okom, de nem akarok ott belépni.


Ha a párom megkérne valami ilyesmire, és én éppen a tabletemen csinálnék valamit, akkor én is inkább felállok hogy a telefonon vagy a gépen csináljam meg.


Lehet neki is van ilyen (racionális vagy irracionális) dolga, hogy azon nem akar ügyködni vele :D


Persze, benne van a pakliban. Ugyanakkor a te bizalmadról is elmond egysmást, hogy ez az első gondolatod.

nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%

Nehogy elhidd már ezt a hülyeséget, amit az első kitalált, a többi meg folytatja 😂😂😂


Ilyen baromságot se hallottam még 😂😂😂


Valszeg vaj van a füle mögött.

Kezdj el nyomozni utána.

nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincs gond akkor csináljunk... bocs, de nem vagy kicsit paranoiás, betegesen féltékeny típus??? Ha valaki félrekúr azt nem abból lehet észrevenni, hogy nem mutatja meg a facebookját.
nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!