Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számit ha a psim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számit ha a psim más nőknek irogat facebookon?

Figyelt kérdés
Egy laptopot használunk. Én munka miatt a pasim meg játszani szokott rajt.tegnap este beléptem a laptobba. És láttam hogy be van neki jelentkezve a facebookba. Nem szokásom kutakodni meg turkálni de hajtott a kiváncsiság. Láttam hogy egy csomó lánynak irogat. Bele néztem egy párba. Olyanokat irogatott nekik hogy találkozzanak meg küldjenek magukrol meztelen képet meg hogy mit csinálna velük. Tudom tényleg nem szép hogy turkáltam. De az se szép amiket ő irogatott. Most teljesen kivagyok.
2023. jan. 27. 10:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az.
2023. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem is megcsalás, mindenképp az a célja, tehát szakítóok.
2023. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Úgy szeretem az ilyen szépítő megfogalmazásokat. :-)

Másoknak ír. Azért nagyon nem mindegy, hogy kiknek, és mit. Írni lehet az időjárással, meg a tegnapi focimeccsel kapcsolatban is. De lehet arról is, hogy hogy d*gná meg. Nagyon nem mindegy a téma és az indíttatás. ;-)


Egyébként meg továbbra is azt mondom: tök mindegy, hogy definíció szerint ez megcsalás, vagy sem. Ami rosszul esik (vagy rosszul esne, ha tudná) a másiknak, azt nem csináljuk.

2023. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%

#2


de mi az ok? unják egymást, ritka vagy lapos a szex?


nyilván nem jó h írogat, baj van.

2023. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Szó szerint nem megcsalás, de szakító ok. Nálam legalább is.
2023. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
29%

#5


téged nem érdekelne miért írogat?


visszatérő probléma lehet, a férfiak alaptermészete ugyanaz. nőt akarnak. (v valaki fiúkát)

2023. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Hiányzik neki valami a kapcsolatotokból, ami nem feltétlenül a szexben merülhet ki.

Talán érdemes lenne megbeszélni a dolgot.

2023. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

4# nem mindegy? Más nőket akar megdugni. Nem rajta múlt ezek szerint, hogy még nem történt meg.

Tudod kit érdekelne, hogy mi az oka. Bármi is az, lehetett volna kommunikálni, de ő a gerinctelen megoldást választotta.

2023. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

#8



nem mindegy, miért akar más nőt dugni? ha a nő szerint elég a szex, akkor csak vadászik, ki kell vágni.


de ha a nő is lapít, egysíkú, ócska gyors szex van, akkor talán beszélgetni kellene... nem mindig a másikra várni.

2023. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

#6 Engem igaziból nem érdekelne.


Hiába hiányzik “valami a kapcsolatból”, normál esetben ezt meg szokás beszélni.


Még azt csak-csak meg tudom érteni, hogy 20-25 év után egyszer valakivel megtörténik egy megcsalás mert tényleg jó a kémia köztük és elragadták őket a hormonok. De azt, hogy rossz a kapcsolat, tudatosul benne annyira, hogy keresi a lehetőséget a megcsalásra és nem akarja megbeszélni, hanem helyette írogat, ez teljesen más helyzet.

2023. jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!