Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire házias a barátnőd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire házias a barátnőd?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó hogy nekem leesik a gyűrű az ujjamról vagy én ne csinálnám meg.


De nálunk például abszolút nem érdekli van e főzve. Nekem úgymond az otthon melegéhez hozzá tartozik és igen ebben kicsit régimódi vagyok.


nov. 24. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Legyen közös program a főzés. Ha van aki előkészíteni segít és/vagy mosogatja közben a bepiszkolódott edényeket én máris sokkal szívesebben főzök.
nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Nekem is az otthon melegéhez hozzátartozik. Szóval főzz, hogy komfortosan érezzem magam.


A barátnőd

nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1es kicsi a konyha és ha néha főz nem szereti ha más is ott van
nov. 24. 16:46
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon. Ezért nem csak bnő, hanem már feleség.
nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Pf...házias vagyok. Naponta főzök, meg az ingeket is szín szerint rakom be a szekrényébe. Mindent megcsinálok, miközben van egy 8 oras (igaz HO.) melóm. Mégsem értékel.. Mégsem tudok megfelelni neki. Akárhogy igyekszem. Szóval teljesen felesleges.
nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már gyűrűt emlegetsz, az ő ujján van már? Vagy csak akkor vagy régimódi, ha a másik feladatáról van szó?
nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Ő költözött hozzám, minden házimunkát én csinálok. Főzni én imádok, ő meg ott tart, hogy mekkora kreativitás volt a lekváros kenyeret megbolondítani vajjal:D De én elfogadtam, hogy egy ilyen kis lázadó boszival hozott össze az élet.

Ha neked fontos ez, főzzél Te.

A házimunka az én barátnőmnek teher, nekem pl a főzés kikapcsolódás.

nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Ja meg az asszonynak hallgass a neve ugye? :D


te nem tudsz főzni?

nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha eltartod akkor jogos az elvárás. Amúgy meg főzz ha éhes vagy.
nov. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Az elején voltak döccenők, de önhibáján kívül, otthon ki volt nyalva a feneke. De sokat fejlodott, akart fejlődni. Igy mar el is mertem venni feleségül, most mar a felesegem, es kimondottan házias.
nov. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!