Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire színjáték ez?

Figyelt kérdés

A barátom úgy vettem észre, hogy nagyon teátrális, nagyon drámai pasi, szeret extrémekben gondolkodni, hogy megöli magát, stb de ismerem par eve es látom hogy csak hatásvadász, mert nagyon félti es kényezteti magát, es legkisebb tünetek miatt is fél a haláltól.

Azt viszont elárulta es az exével is beszeltem, hogy a nőt megfenyegette, hogy megöli, es le is öntötte benzinnel. De nem gyújtotta meg halistennek.

Szerintem csak rá akart ijeszteni, mert nagyon fél a börtöntől, nem akarta megölni. Úgy latom hogy szeret ilyen teátrális gesztusokat tenni, tipikus buta proli szint ez, es arra gondol hogy milyen macsó.

De a valóságban kényelemszerető es önmagát féltő.

Szerintetek is ez nem akkora veszély, nem hiszem persze a szakirodalom szerint ez aggasztó de én ismerem.

Ha rosszat tesz, az a típus, aki titokban szereti tenni, nem nyíltan mert fél a következményektől.


nov. 25. 22:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Én sajnálom a bántalmazott nőket, de van az a szint, ami a természetes kiválasztódás...
nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Amikor legutóbb írtam, hogy kamu, le lettem pontozva.


Akkor kérlek szépen titeket, most is pontozzatok, ha ez nem kamu, akkor ezek a nők megérdemlik, hogy az történjen velük, amitől félnek!


És ilyen pasinak adnak nők esélyt többes számban, és azok még egymás közt is beszélnek, és a 2. nő még akkor sem ijed meg...

nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Miert ijednék meg, mikor szakirodalom egy dolog, hogy minden ilyen jel intő, de ismerem es tudom, hogy védi magat es nem szeretne bajba kerülni, börtönbe
nov. 25. 23:05
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha ennyi eszed van, akkor sajnos tényleg természetes szelekció ha felgyújt. De amúgy szerintem is kamu.
nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Kepzeld nem kamu. Kamu te vagy!

Képzeld hogy ez az ember házas is volt es elmondása szerint boldog házasságban élt 10 évet es nem ölte meg a feleségét!

nov. 25. 23:23
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Boldog lehetett, ha csak múlt idő...


Miért mondasz olyat, hogy ez az ember nem tenne komolyat, ha egyszer leírtad, hogy már megtette? Vagy szerinted egy belégzésre mérgező anyaggal leönteni a másikat tök okés, ha nem gyújtod meg?:D


Öngyilkossággal fenyegetőzik, az nem teátrális, hanem érzelmi intelligencia és önbecsülés nélküli hülyegyerek. 14 évesen még okés ez a fajta érzelmi érettség, de felnőttként vállalhatatlan.

Ilyen emberrel nem lehet komolyan tervezni.

nov. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem ölte meg a feleségét? Azta! Igazi teljesítmény! Szerintem menj hozzá te is!

Legalább lefoglaljátok egymást, addig is békét hagytok másoknak.

nov. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem okés, hogy leöntötte benzinnel, de nem akarta szerintem meggyújtani. Abszolút igaz, amit írsz
nov. 26. 00:12
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

8, és ha én megverek valakit, de nem akarom megölni, akkor már egyből csak színjáték az egész, nem erőszak?


Érted te amit írsz? Leöntötte egy mérgező és veszélyes folyaékkal. Ez önmagában súlyos bántalmazás, ráadásul félelemkeltési céllal tette, szóval kvára nem százas..

Az, hogy nem gyújtja meg az nem jelent már túl sokat, ha egyszer már megtörtént a bántalmazás. Oké, nem ölte meg, milyen naglyelkű:D

nov. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát igaz, 9 es
nov. 26. 00:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!