Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántani fog? Egy ilyen fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántani fog? Egy ilyen fiú nem változik? Ez csak színjáték? Hogy jöjjek rá?

Figyelt kérdés

Minden jelentősebb balhéban, buliban benne volt. Egy nagy buli az élete, népszerű, helyes, magabiztos.

Viszont mindenki lemondott arról, hogy valaha normális lesz, az apja pl. már csak pénzt utal neki, utoljára 10 hónapja beszéltek (nagyon összevesztek), a legjobb barátja is csalódott benne, mert a srác lefeküdt a barátnőjével.

Először mi sem jöttünk ki jól. Az osztálytársam lett és folyamatosan bunkó volt, provokált. De egyszer beszélgettünk, őszintén és azóta ő az, akinek tényleg mindent elmondok, vele beszéltem először arról, hogy hánytatom magam és az egyéb problémáimról. Ő beszélt rá a terápiára is. Rengeteg időt töltünk együtt, folyamatosan meglep és néha tök romantikus, pedig közölte, hogy ne legyenek nagy elvárásaim az irányába. És hát, beleszerettem... Nem tudom, hogy most együtt vagyunk-e, vagy mi van, de szombaton egy szórakozóhelyen találkoztam a volt legjobb barátjával és elég furcsa dolgokat mondott róla, meg hogy látja, bedőltem neki és majd meglátom, hogy engem is bántani fog és csak kihasznál és manipulál, mint mindenkit maga körül.



Hogy jöjjek rá, hogy tényleg megváltozott-e, vagy ez csak színjáték?


2014. aug. 11. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
hat abul amit leirtal ez egy konkret psziopata gci szoval csinalj amit akarsz kit erdekel
2014. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A válaszom az, lelkileg megért támogat, de nem feltétlenül szerelmes, bántani nem fog, annál belsőségesebb a kapcsolatotok, de Te csalódhatsz ha nem szeret viszont, és meg is mondja...

Reméljük nincs igazam..

2014. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
koncoljon fel téged.majd akkor megtudod.
2014. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
objektíven álljál a sráchoz ne szubjektíven.Jobb félni mint megijedni.Azért ha szereted akkor adj neki esélyt h kiharcolja a bizalmadat.Ha meg elszurja és megbánt,kihasznál,bánt akkor ne adj több esélyt mert nem fog változni.
2014. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mintha a páromról írtál volna....

Bántani fog és még csak nem is okolhatod őt, hiszen megmondta előre.

2014. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!