Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesítő, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítő, hogy a barátnőm folyamatosan hisztizik, hogy szar munkahelye van, és nem veszik fel sehova végzettség és tapasztalat nélkül, mit csináljak, hogy ne robbanjon fel a fejem?

Figyelt kérdés

Érettségi után nem tanult tovább, nem tanult ki semmilyen szakmát, vagy nem végzett semmilyen egyetemen, nyelvismerete sincs, csak gyárban, illetve ügyfélkapun dolgozott.


Folyamatosan azt kell hallgatnom, hogy milyen szar a munkahelye, milyen szarul keres, miért nem veszik fel őt sehova, betanulni bárhova belehet.


Mondtam neki, hogy menjen el egyetemre, erre meg azt válaszolta, hogy nincs elég pontja, és ha lenne is neki, akkor is csak önköltségesre, nekem mennyivel könnyebb volt, mert a szüleim fizették az egyetemet (diákhitelből csináltam végig amit 1 hónapja törlesztettem vissza szóval nem).


Már napi szinten téma ez és úgy érzem, hogy felfog robbanni az agyam, legszívesebben leordítanám, hogy csak a saját szerencsétlensége miatt tart ott ahol tart, egyszerűen nem bírom, más téren nincs gond, de ez egyszerűen az idegemre megy.


nov. 28. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Beszélj vele, hogyha nem változtat elhagyod.
nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Akkor mondd neki, hogy végezzen el egy tanfolyamot, ami nem egyetem, de lesz valamilyen végzettsége. Gondolkozzon el, hogy mi érdekli.
nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vajon mennyire tiszteled a párodat ebben a kapcsolatban és forditva?

Megvan-e közöttetek az egymás iránti bizalom, a nagyrabecsülés, a hála érzése, hogy egymásnak vagytok? Ha ezek közül valamelyikre is nem a válasz akkor elég gyenge alapjain van ez a „kapcsolat”

nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nekem az a tapasztalatom, hogy ha egy férfi tényleg szeret egy nőt, akkor kérés nélkül próbálni neki segíteni, hogy valahogy megoldja a problémáit.

Az nem segítség, hogy odavakkantod neki, hogy mit kell neki egyedül csinálni.Ezt valószínűleg ő is tudja.A segítség az tettekben mutatkozik meg.Mondjuk abban, hogy ténylegesen támogatod a tanulásban/jobb munkahely szerzésében, ha esetleg van rá lehetőséged.Mert azért valljuk be, sok múlik a kapcsolatokon is, mikor valaki jó munkát akar.

nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Elég gáz pár vagytok az biztos.
nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Valahogy beszéld meg vele. Ha nem változik, akkor szakíts vele!
nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Támogatni, segíteni csak azt lehet aki maga is akarja és neki fog a dolgoknak.
nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!