Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen vennéd neki/megven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen vennéd neki/megvennéd-e neki, ha a párod tiltaná?

Figyelt kérdés
A gyereked, hány évesen kaphatná meg az első bicskáját, és hány évesen az első légpuskáját?

nov. 29. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Majd ha nagykorú lesz. És remélem, akkor sem akar.
nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

ne adj neki semmilyen fegyvert.


magán vélemény következik:


nem kell még 1 fegyver b*i sry de ez a véleményem.


minden ilyen fegyver imádó azt hiszi hogy a háború a haza védelme milyen pátoszos, nemes cselekedet stb.....


f*t, amikor ott ülsz egy gyomor lövéssel egy árokban magatehetetlenül tudván hogy belső vérzés visz el abban nincsen semmi pátosz vagy tisztesség a halál sz*! nincsen benne semmi jó.


és a szerencsétlen állatok le lövésébe sincsen semmi jó, szerencsétlen őz vagy vaddisznó hajtják azokkal a kutyákkal majd ha szerencséje van tiszta fejlövést kap na b* meg.... kíváncsi lennék hogy ha vadászokat kergetnenek pl terminátorok akkor az is fun lenne ha??


talán csak a veszett, beteg állatok kilövése indokolt vagy a kártevők ritkítása, minden más baromság.

nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Má megin ez a hülye...
nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
4.-es lehettem, mikor megkaptam az első bicskámat. Apám légpuskáját és légpisztolyát is olyan 4. - 5.-es koromtól használhattam, később lett sajátom. Vadászengedélyem és vadászfegyvereim 26 éves koromtól vannak, de sosem vadásztam. És nem, nem öltem embert sem.
nov. 29. 23:34
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Bicskát kb 14-5 évesen kapna, amikor buszos kirándulásra megy ahol pl magának kell szendvicset cisnálnia majd. Nyilván egy akármilyen bóvligagyi "bicska" megteszi, elvégre egy zsömle felvágása és megkenése a cél.


Lőfegyvert meg nyilván nem adnék a kezébe. Majd vesz magának a saját pénzéből a saját házába, ha akar.


Őszintén: mi szüksége lenne ezekre?

nov. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Jajj már, a kettes válaszoló úgy csinál mintha Texasban élnénk, ahol mindenki hordja gatyában a stukit még a Tescoba is. Magyarországon nem lehet csak úgy fegyverhez jutni. Ahhoz, hogy te vadat lőhess(értsd éles lőszerrel működő engedélyhez kötött lőfegyver), számtalan tanfolyamon kell részt venned (ami nem olcsó mulatság, több 100 ezer ftos költség), vadászengedély kell stb. Azért az nem olyan egyszerű, hogy kimegyek, oszt lepuffantom a varacskos disznót a zöld erdőben. Időszakos vadászidények vannak, amikor lehet menni vadászni. Nem mehetsz akkor amikor akarsz. Tájékozódjunk már és ne hülyeségeket irkaljunk!


A témára térve, mindegy, csak a gyermek legyen megtanítva! Ha a gyereket érdekli a sportlövészet és a pénztárca is engedi, akkor írasd be egy tanfolyamra! Úgyhogy, hogy nem tudtok lőni, vesztek neki egy puskát, hogy nesze fiam, menj lövöldözni, annak semmi értelme és balesetveszélyes is. Ez is egy sport, egy hobbi, amihez szenvedély kell. És csak, hogy a kettes válaszoló ne ragelje szét magát itten, nem kell kimenni gyilkolni a zöld erdőbe terminátor módjára. A legtöbb országos vagy világ bajnokságot nyert sportlövészek soha nem lőttek élőlényre. Csak mondom.

nov. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Amint tudja már használni. Akkor adnám oda neki, hogy akkor hordja, nem csak gyakorlásra.
nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%
Én pillangó kést kaptam 12 éves koromban. Így 15 év múltán, már profi szinten forgatom, és ha kell rámegyek bárkire aki az én vagy a családom testi épségét fenyegeti.
nov. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Gyerek még. Némelyik felnőtt sem tudja használni a bicskat, kést nemhogy venni a gyerekeknek. Ha valami baj történik téged vesznek elő mindaddig amíg nagykorú nem lesz a gyereked. Ugyanez a legpisztollyal is. Felnőttként gondolkodj már!!!!
nov. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Baki: milyen világban élünk má'n? Vadnyugat vagy őserdő?
nov. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!